Hlavní stránka / Akademie / 1) Základy sázení

Kapitola 1: Základy sázení

škola sázení akademie

V první kapitole naší školy sázení se budeme zabývat základními pojmy ze sázkové terminologie - pravděpodobnost, sázkový kurz, hodnota sázky, money management. Vše je vysvětleno názorně na praktických příkladech.


- Pravděpodobnost výhry, sázkový kurz

odds

Základní kámen sázení. V tomto článku získáte představu o tom, jak vypočítat pravděpodobnost výhry a jakým způsobem se určí sázkový kurz. Najdete zde vzorce pro výpočet a dva příklady.


- Hodnota sázky, návratnost, value betting

odds

Jak vypočítat hodnotu (návratnost) sázky, když znáte pravděpodobnost výhry a sázkový kurz? To se dozvíte zde. Na příkladech si zde ukážeme, jak rozeznat výhodný sázkový kurz s přidanou hodnotou od nevýhodného kurzu.


tr ŠkolaSázení.cz - dnes vám doporučujeme:

watches Kvalitní sázení v mobilu a na tabletu: Hledáte spolehlivou aplikaci pro sázení v češtině na všem mobilu či tabletu? Mohu vám doporučit aplikaci od Tipsportu. Na sázky LIVE u televize či na stadionu aplikace funguje perfektně, sázet můžete také na úplně všechny předzápasové kurzy. Navíc vám aplikace poslouží i jako zdroj informací - můžete v ní sledovat živé skóre a číst si v databázi výsledků zápasů.

NOVINKA: ŽIVÉ PŘENOSY NA MOBILU - Nově můžete sledovat živé přenosy a sázet LIVE přímo na vašem mobil v aplikaci pro Android nebo iOS. Doporučuji například na Tipsport extraligu nebo noční přenosy z NHL!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone/iPad, a vyzkoušejte si ji sami. Není povinná registrace. Aktuálně však platí pro nové hráče akce - uvítací bonus až do výše 10.000 Kč (detaily najdete v sekci Sázení online).


Velká škola sázení - všechny lekce
Sázkové kanceláře - recenze
Sportovní živé přenosy
Hlavní strana

Zde se nachází první kapitola naší sázkové akademie. Najdete zde základy sázení a příklady. Jsme největší škola sázení na českém internetu a učíme sázkaře, jak vydělávat sázením, ať už jako koníček nebo jako celoživotní zaměstnání.