Hlavní stránka / Akademie / 3) Bookmakeři

Kapitola 3: Bookmakeři, vše o bookmakerech

škola sázení akademie

V této sekci se pro změnu zaměříme na bookmakery. Život bookmakera není žádný med, musí dodržovat mnoho technik a provádět složité výpočty. Zde se dozvíte, jak bookmakeři dělají svůj byznys a jak probíhá jejich práce. Možná vám tyto články pomohou i k tomu, abyste na bookmakery dokázali vyzrát.

Nejnovější články v kategorii "Bookmakeři":


Jak bookmakeři nastavují kurzy - v kůži bookmakera

odds

Náhlédněme spolu do kanceláře bookmakera a podívejme se, jak bookmaker nastavuje kurzy pro danou sázkovou příležitost. Je to jednoduchá hra čísel, která je zdrojem zisků sázkových kanceláří.


Bookmakeři – základní informace

odds

První článek ze série o byznysu bookmakerů vám dá základní představu o tom, jak pracují bookmakeři a jak generují zisk pro sázkové kanceláře. Možná vám to pomůže je později přelstít.


Tato sekce pojednává o práci bookmakerů. Se znalostí technik a praktik bookmakerů si můžete udělat lepší představu o tom, jak bookmakeři generují zisk sázkovým kancelářím, a využít to ve svůj prospěch. Připravujeme také navazující sekci Psychologie sázení, ve které získáte přehled o psychologických manipulačních technikách, kterými bookmakeři ovlivňují dav sázkařů a směrují je tak, aby co nejvíce vydělali.


tr ŠkolaSázení.cz - dnes vám doporučujeme:

watches Kvalitní sázkové aplikace do mobilu v češtině: Pokud sháníte opravdu kvalitní a propracovanou mobilní sázkovou aplikaci v češtině, mohu vám doporučit aplikaci od Tipsportu. Na občasné sázky LIVE u televize či na stadionu aplikace funguje perfektně, navíc v ní najdete i všechny aktuální předzápasové kurzy a živá skóre.

NOVINKA: ŽIVÉ PŘENOSY NA MOBILU - Nově můžete sledovat živé přenosy a sázet LIVE přímo na vašem mobil v aplikaci pro Android nebo iOS. Doporučuji například na Tipsport extraligu nebo noční přenosy z NHL!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone/iPad, a vyzkoušejte si ji sami (není povinná registrace). Pokud máte v plánu si vsadit, nezapomeňte, že Tipsport aktuálně nabízí všem novým hráčům uvítací bonus 100% až do 10.000 Kč.


Kam dál?

Akademie Škola Sázeni CZ - všechny lekce
Hlavní strana Škola Sázení CZ - jak sázet, tipy na sázení