Hlavní stránka / Akademie / Psychologie sázení

Psychologie sázení - praktiky bookmakerů, tipy na úspěch
Akademie, kapitola 4

odds

Psychologie a sázení mají mnoho společného. Bookmakeři používají různé nekalé praktiky, aby zmanipulovali rozhodnutí sázkařů. Tyto techniky zde odhalíme. Zároveň zde najdete užitečné tipy, jak se posunout kupředu a být dlouhodobě úspěšným sázkařem.

Velký počet lidí, kteří sází na sport, si neuvědomuje, že vůbec nějaká psychologie sázení existuje. Podíváme se na lidskou osobnost a na všechny možné triky, kterými se snaží snížit objektivitu našeho vnímání. Kognitivní psychologie už tuto oblast nějakou dobu zkoumá a bookmakeři toho zneužívají proti sázkařům. Doufáme, že naše články vám pomohou získat nadhled a zlepšit vaše šance na poražení bookmakerů.

odds Nejnovější články v kategorii "Psychologie sázení":


Psychologie sázení: Empatie, nálada a špatné rozhodování

odds

Občas nám nálada brání v tom, abychom dělali ta správná rozhodnutí. Při sázení to je samozřejmě problém. Jednoduše řečeno, je nám buď zima/teplo, jsme naštvaní/spokojení, a máme i další pocity, kterými jsme ovlivněni. Ty do jisté míry diktují, jaký bude výsledek našich rozhodovacích procesů.


Psychologie sázení: Efekt zarámování

odds

Efekt zarámování spočívá v tom, že člověk rád věc hodnotí na první pohled, podle toho, jak vypadá navenek. To se nám samozřejmě někdy může vymstít, a v sázení obzvlášť.


Psychologie sázení: Stádový efekt

odds

Zde si ukážeme jeden z nejvýznamnějších prvků sázení – stádový efekt. Ukážeme si příklad, jak se zneužívá proti sázkařům, a poradíme, jak přestat následovat "stádo".


Kam dál?

Akademie Škola Sázeni CZ - všechny lekce
Hlavní strana Škola Sázení CZ - jak sázet, tipy na sázení

Vyhledávací fráze a klíčová slova: Tato sekce má název psychologie sázení. Psychologie jde ruku v ruce s kurzovým sázením, zisky sázkových kanceláří závisí právě na znalosti psychiky sázkařů. Přečtěte si zde, jak bookmakeři ždímají z lidí peníze a jak se těmto praktikám bránit.

Děkujeme za obrázek: image by freeimageslive.co.uk - creator