Škola Sázení .cz - Tipy na sázení - Jak sázet a vyhrávat

Vítejte na webu ŠkolaSázení.cz! Přinášíme vám zdarma cenné informace o úspěšném kurzovém sázení, se kterými máte o něco větší šanci porazit bookmakera a odejít domů s výherním tiketem. Najdete zde sázkové tipy, články, výpočty i recenze sázkových kanceláří.


NOVINKA: Živé přenosy teď už i na mobilu a tabletu! Na webu Tipsport.cz můžete zdarma sledovat živé sportovní přenosy a stáhnout si nové mobilní aplikace pro Android / iPhone také s podporou živých přenosů.


info Nejnovější články o sázení:

sazeni online sazeni online sazeni online sazeni online
Psychologie sázení: Empatie, nálada a špatné rozhodování Psychologie sázení: Efekt zarámování Psychologie sázení: Stádový efekt Fotbal - důležité faktory 3: Vzájemné zápasy

Akademie pro sázkaře

grad hat

Největší škola sázení na českém internetu. Kompletní průvodce sázkovou problematikou, od základních výpočtů až po pokročilé techniky profi sázkařů.

Jak sázet - Časté dotazy

Zde vám odpovíme na nejčastější dotazy začínajících sázkařů.

q Kde si vsadit zdarma?
q Kde sledovat sport zdarma?
q Nejvýhodnější vstupní bonus?

Jak sázet na sport

grad hat

Vše, co potřebujete k úspěšnému sázení na sport, najdete v této sekci. Články, analýzy, cenné rady a triky, příklady ze sázkařské praxe.

Sázkové kanceláře - recenze

Přečtěte si srovnání nejlepších sázkových kanceláří na internetu podle kritérií Online sázky, live sázky, nabídka kurzů, síť poboček, vstupní bonus. Sledujeme pro vás i aktuální akce. Sázejte vždy tam, kde dostanete lepší nabídku. Buďte o krok napřed.


Nejvyšší bonusy sázkovek: Už vám vypršel bonus? Nevadí, změňte sázkovku a získejte nový vstupní bonus za registraci. Zde je malé srovnání vstupních bonusů sázkových kanceláří a jejich podmínky.

 1. Tipsport.cz - 10.000 Kč bonus - největší dostupný bonus. Bonus je 100% vkladu, vyplácí se hned poté, co naplníte celé bonusové konto. Stačí občas sázet, za každou sázku s kurzem nad 2,00 získáte 10% z výše vsazené částky do bonus konta. Je to tedy v podstatě 10% cashback. Doporučuji, málokde totiž dostanete podobné procento.
 2. iFortuna.cz - 3.000 Kč bonus - lepší bonusová nabídka, pokud preferujete postupné vyplácení po částech. Je to 100% bonus do 3.000 Kč, ale bonus se vyplácí průběžně po 200 Kč. Do bonusu se vám z každé sázky s kurzem 2,00 a vyšším započítá 10%. Také to znamená 10% cashback.

 3. Sport živě, sportovní přenosy

  Hodnotíme pro vás sázkové kanceláře a máme zde odkazy na stránky s živými sportovními přenosy. Sledovat sport živě a vsadit si LIVE můžete například na TV Tipsportu nebo na Fortuně.

  O blogu Škola sázení CZ

  Web vznikl v roce 2013 jako blog skupiny lidí, kteří se více či méně věnovali kurzovému sázení na fotbalové a tenisové zápasy. Od založení napsali několik desítek článků na téma sázení na sport, například o psychologii, pravděpodobnosti nebo o analýze sázkových příležitostí.

  Web je čtenářům k dispozici zdarma, provoz hradí reklama na sázkové kanceláře.

  V roce 2014 jsme spustili ve spolupráci s jedním zahraničním webem o sázení systém analyzující aktuální kurzy sázkovek a označující výhodné sázkové příležitosti.


  Najdete zde aktuální tipy na sázení, především sportovní tipy, a hodnotíme pro vás legální české sázkové kanceláře online. Kromě sekce tipy na sportovní sázení tu najdete i rady k nestandardním kurzovým sázkám, které jsou často profitabilnější než sportovní sázení. Na webu skolasazeni.cz najdete tipy na sázení, aktuální profitabilní sázkové příležitosti, strategie a sázkové systémy. Také pro vás máme recenze sázkových kanceláří Fortuna a Tipsport, a životopisy profesionálních sázkařů, kteří se živí profitabilními tipy. Náš web najdete na Google pod dotazy "kurzove sazeni tipy", "tipy na sazeni", "tipy na sazky", nebo pokud vyhledáte "tipy na sportovni sazeni".