Hlavní stránka / Manuál: Jak sázet (pro začátečníky)

Jak sázet a vyhrávat - manuál kurzového sázení pro začátečníky: Sázení zdarma, bonusy sázkových kanceláří

kniha

Jste nováček ve sportovním sázení? Chcete dobrou radu do hry? Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky, na které se mě začínající sázkaři ptají. Naučte se, jak sázet chytře.

q Kde si vyzkoušet sázení zdarma?
q Sport živě - kde můžu sledovat zdarma?
q Kde dostanu nejlepší bonus za vklad?
q Kde získat výukové materiály o sázení?

1. Jak sázet zdarma? Kde si mohu sázení zdarma vyzkoušet?

Chcete si vsadit, ale nechcete zatím vkládat peníze? Některé sázkové kanceláře nabízejí nováčkům virtuální peníze. S těmi můžete dle libosti sázet, a pokud se vám bude dařit, později je proměníte na skutečné peníze. Zkuste si to sami. Zde jsou aktuálních nabídky sázení zdarma:

  • Tipsport.cz - stačí se zaregistrovat zdarma bez vkladu, a můžete zkoušet sázet za virtuální peníze - BB (bonusové body). Nic neriskujete, můžete si vyzkoušet prostředí sázkové kanceláře, a po první vyhrané sázce získáte na váš účet klubové body - Nety. Ty můžete časem proměnit na peníze.
  • iFortuna.cz - také sázíte nejprve za bonusové body, také je možné získat reálné peníze bez nutnosti vkladu. Trvá to sice dlouho, ale hlavní výhoda registrace je to, že můžete sledovat všechny živé přenosy v sekci Live sázek. Na rozdíl od Tipsportu je možné sázet bonusové BB i na Live sázkové příležitosti. Určitě vyzkoušejte.

2. Kde sledovat zdarma sport živě?

Jsou dvě možnosti: vybrané sázkovky nebo různé internetové video portály. U většiny portálů dávejte pozor - odkazují na pochybné video stránky (zákeřné reklamy a možnost virů). Naopak u sázkovek jste bez starosti. Stačí se online zaregistrovat a do 5 minut máte neomezený přístup k živým sportovním přenosům všecho druhu. Nemusíte vůbec nic sázet, pokud o live sázky nemáte zájem.

  • iFortuna.cz živé přenosy - kvalitní nabídka sportovních přenosů. Založíte si jenom online účet a můžete sledovat. Nevyžadují vklad. Mohu říct, že mi jejich přenosy částečně nahradily sledování televize. Samozřejmě, nemají práva na úplně všechny zápasy, ale ze všech kanceláří, co jsem vyzkoušel, mi nabídli nejvíce zápasů v tenise a ve fotbale. Vysílají i méně známé sporty. Sledování exotických zápasů (čínská fotbalová liga, kolumbijská liga v plážovém fotbale, ženský beachvolejbal) je velice návykové. Doporučuji.
  • TVtipsport.cz - také přístup bez vkladu hned po online registraci. I na TV Tipsport je spoustu přenosů, především zápasy ve stolním tenise a ve fotbale. Čas od času si zde také vsadím.

U ostatních sázkovek jsou živé přenosy zatím pouze plánem do budoucna (Synottip) nebo je nabídka přenosů nic moc (Chance.cz) Webové portály jsou zde (obsahují ale samé reklamy, a pozor na viry): ziveprenosy.cz, www.laola1.tv


3. Kde dostanu nejlepší bonus za vklad?

Ať už si nejprve zkusíte sázení zdarma nebo si vložíte peníze rovnou, sázkové kanceláře vám za první vklad vyplatí vstupní bonus. Nabídky jsou různé, zde najdete podrobné informace o jednotlivých sázkovkách (ověřil jsem všechny osobně v roce 2013):

  • Tipsport.cz - největší dostupný bonus - až 10.000 Kč, ale musíte ho získat celý najednou (máte na to dlouhou dobu, 12 měsíců). Bonus je 100% vkladu, a to až do výše 10.000 Kč. Samozřejmě můžete vložit i méně, třeba 2.000 Kč, pak je bonus 2.000 Kč a podobně. Připisujete si ho postupně při sázení, za každou sázku s celkovým kurzem nad 2,00 získáte 10% z výše vsazené částky do bonusu. Např. z každého tiketu za 100Kč máte 10Kč na bonusovém kontě. Je to tedy v podstatě 10% cashback, což je na sázkovku dost štědré. Málokde dostanete podobné procento.
  • iFortuna.cz - nejrychlejší dostupný bonus, 3.000 Kč bonus, který se vyplácí průběžně po 200 Kč. Je ve výši 100% vašeho prvního vkladu, maximálně 3.000 Kč. Výhoda je, že se bonus vyplácí už po malých částkách, a to 200 Kč, a jeho získávání je tak rychlejší. Bonus si připisujete postupně, za každých 10 Kč vsazených na kurz 2 a výše se vám započítá 1 Kč do bonusu. Také to znamená 10% cashback, stejně jako u Tipsportu.
  • Chance.cz - podobná nabídka jako předchozí kanceláře. Maximálně 2000 Kč vstupní bonus, podmínky jsou velmi podobné, bonus se ale získává o něco pomaleji.

tr ŠkolaSázení.cz - dnes vám doporučujeme:

watches Kvalitní sázkové aplikace do mobilu v češtině: Pokud sháníte opravdu kvalitní a propracovanou mobilní sázkovou aplikaci v češtině, mohu vám doporučit aplikaci od Tipsportu. Na občasné sázky LIVE u televize či na stadionu aplikace funguje perfektně, navíc v ní najdete i všechny aktuální předzápasové kurzy a živá skóre.

NOVINKA: ŽIVÉ PŘENOSY NA MOBILU - Nově můžete sledovat živé přenosy a sázet LIVE přímo na vašem mobil v aplikaci pro Android nebo iOS. Doporučuji například na Tipsport extraligu nebo noční přenosy z NHL!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone/iPad, a vyzkoušejte si ji sami (není povinná registrace). Pokud máte v plánu si vsadit, nezapomeňte, že Tipsport aktuálně nabízí všem novým hráčům uvítací bonus 100% až do 10.000 Kč.


4. Kde získat informace a výukové materiály o sázení?

Zde na portálu ŠkolaSázení.cz - v sekci Akademie se nachází mnoho lekcí, které pokrývají všechny možné aspekty úspěšného sázení. Dozvíte se základní informace o výpočtu pravděpodobnosti a kurzů, přečtete si, jak funguje byznys bookmakerů, a naučíte se, jak sázet na konkrétní sport, který vás zrovna zajímá.