Hlavní stránka / Manuál: Jak sázet (pro začátečníky)

Jak sázet a vyhrávat - manuál kurzového sázení pro začátečníky: Sázení zdarma, bonusy sázkových kanceláří

kniha

Jste nováček ve sportovním sázení? Chcete dobrou radu do hry? Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky, na které se mě začínající sázkaři ptají. Naučte se, jak sázet chytře.

q Kde si vyzkoušet sázení zdarma?
q Sport živě - kde můžu sledovat zdarma?
q Kde dostanu nejlepší bonus za vklad?
q Kde získat výukové materiály o sázení?

1. Jak sázet zdarma? Kde si mohu sázení zdarma vyzkoušet?

Chcete si vsadit, ale nechcete zatím vkládat peníze? Některé sázkové kanceláře nabízejí nováčkům virtuální peníze. S těmi můžete dle libosti sázet, a pokud se vám bude dařit, později je proměníte na skutečné peníze. Zkuste si to sami. Zde jsou aktuálních nabídky sázení zdarma:

  • TIP-A - stačí se zaregistrovat zdarma bez vkladu, a můžete zkoušet sázet za virtuální peníze - BB (bonusové body). Nic neriskujete, můžete si vyzkoušet prostředí sázkové kanceláře, a po první vyhrané sázce získáte na váš účet klubové body - Nety. Ty můžete časem proměnit na peníze.

2. Kde sledovat zdarma sport živě?

Jsou dvě možnosti: vybrané sázkovky nebo různé internetové video portály. U většiny portálů dávejte pozor - odkazují na pochybné video stránky (zákeřné reklamy a možnost virů). Naopak u sázkovek jste bez starosti. Stačí se online zaregistrovat a do 5 minut máte neomezený přístup k živým sportovním přenosům všecho druhu. Nemusíte vůbec nic sázet, pokud o live sázky nemáte zájem.

  • TIP-A - také přístup bez vkladu hned po online registraci. I na TV TIP-A je spoustu přenosů, především zápasy ve stolním tenise a ve fotbale. Čas od času si zde také vsadím.
  • C-WIN - podobná nabídka jako předchozí kanceláře. Maximálně 2000 Kč vstupní bonus, podmínky jsou velmi podobné, bonus se ale získává o něco pomaleji.

U ostatních sázkovek jsou živé přenosy zatím pouze plánem do budoucna (SNtip) nebo je nabídka přenosů nic moc (CNC). Webové portály jsou zde (obsahují ale samé reklamy, a pozor na viry): ziveprenosy.cz, www.laola1.tv


3. Kde dostanu nejlepší bonus za vklad?

Ať už si nejprve zkusíte sázení zdarma nebo si vložíte peníze rovnou, sázkové kanceláře vám za první vklad vyplatí vstupní bonus. Nabídky jsou různé, zde najdete podrobné informace o jednotlivých sázkovkách (ověřil jsem všechny osobně v roce 2013):

  • TIP-A - největší dostupný bonus - až 10.000 Kč, ale musíte ho získat celý najednou (máte na to dlouhou dobu, 12 měsíců). Bonus je 100% vkladu, a to až do výše 10.000 Kč. Samozřejmě můžete vložit i méně, třeba 2.000 Kč, pak je bonus 2.000 Kč a podobně. Připisujete si ho postupně při sázení, za každou sázku s celkovým kurzem nad 2,00 získáte 10% z výše vsazené částky do bonusu. Např. z každého tiketu za 100Kč máte 10Kč na bonusovém kontě. Je to tedy v podstatě 10% cashback, což je na sázkovku dost štědré. Málokde dostanete podobné procento.
  • BET-B - podobná nabídka jako předchozí kanceláře. Maximálně 2000 Kč vstupní bonus, podmínky jsou velmi podobné, bonus se ale získává o něco pomaleji.

4. Kde získat informace a výukové materiály o sázení?

Zde na portálu ŠkolaSázení.cz - v sekci Akademie se nachází mnoho lekcí, které pokrývají všechny možné aspekty úspěšného sázení. Dozvíte se základní informace o výpočtu pravděpodobnosti a kurzů, přečtete si, jak funguje byznys bookmakerů, a naučíte se, jak sázet na konkrétní sport, který vás zrovna zajímá.