Hlavní stránka / Akademie / Jak sázet na sport / Fotbal

Jak sázet na fotbal - články, tipy, analýzy | Vše pro úspěšné sázení na fotbal

soccer

Rozumíte fotbalu? Chcete své znalosti využít? Zde se naučíte, jak sázet na fotbal a vyhrávat. Čtěte články, analýzy, tipy. Nesázejte jen na štěstí. Ano, v sázení a ve fotbale potřebujete trochu štěstí. Ale znáte to. Tomu štěstíčku přece musíme jít trochu naproti...


Nejnovější články v kategorii "Jak sázet na fotbal":


soccer Fotbal - důležité faktory 3: Vzájemné zápasy

odds

Další článek o fotbalovém sázení se týká vzájemných zápasů. Přečtěte si, jak analyzovat poměry sil obou týmů v tipovaném zápase a na co vše je dobré myslet, než si vsadíte.


soccer Fotbal - důležité faktory 2: Aktuální forma

odds

Další článek ze série Jak sázet na fotbal je zaměřen na analýzu formy týmu. Dozvíte se, jak zohlednit formu z posledních několik zápasů při rozhodování o správném tipu.


soccer Fotbal - důležité faktory 1: Ligová tabulka

odds

Je dobré přihlédnout k aktuálnímu postavení v tabulce? Pokud ano, vyplatí se sledovat i tabulku z předchozích sezon? Nebo se může jednat o zavádějící statistiku? To se dozvíte zde, v prvním článku ze série o faktorech při sázení na fotbal.


tr ŠkolaSázení.cz - dnes vám doporučujeme:

watches Kvalitní sázkové aplikace do mobilu v češtině: Pokud sháníte opravdu kvalitní a propracovanou mobilní sázkovou aplikaci v češtině, mohu vám doporučit aplikaci od Tipsportu. Na občasné sázky LIVE u televize či na stadionu aplikace funguje perfektně, navíc v ní najdete i všechny aktuální předzápasové kurzy a živá skóre.

NOVINKA: ŽIVÉ PŘENOSY NA MOBILU - Nově můžete sledovat živé přenosy a sázet LIVE přímo na vašem mobil v aplikaci pro Android nebo iOS. Doporučuji například na Tipsport extraligu nebo noční přenosy z NHL!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone/iPad, a vyzkoušejte si ji sami (není povinná registrace). Pokud máte v plánu si vsadit, nezapomeňte, že Tipsport aktuálně nabízí všem novým hráčům uvítací bonus 100% až do 10.000 Kč.


Zde najdete kvalitní informace na téma jak sázet na fotbal a vydělávat. Ve fotbale nikdy není nic předem jisté, šance týmů závisejí na nepřeberném množstí faktorů, tabulkou a vzájemnými zápasy počínaje a formou hráčů konče. Rozhoduje i tlak médii na hráče a trenéry, zranění hráčů nebo také počasí na hřišti. Jak se v této spleti informací neztratit a vytvořit dobrý odhad, který předčí odhad bookmakera? To se dozvíte zde, v sekci Jak sázet na fotbal.

Jaké jsou druhy fotbalových sázek? Základem jsou varianty 1 x 0 x 2 (výhra-domácí X remíza X výhra-hosté), poté ještě existují varianty 10 (neprohra domácích) a 02 (neprohra hostů). Dalším, na so se dá sázet, jsou počty. Počty gólů, počty rohových kopů, karet, penalt, přímých či nepřímých kopů, zranění, ofsajdů... Ve fotbale je prostě mnoho věcí k počítání. Také si můžete vsadit na skóre celého zápasu nebo skóre poločasu. Sázku 1x0x2 lze uplatnit i na jednotlivé poločasy nebo na prodloužení.

Jak si vsadit na fotbal nejlépe? Nejlepším způsobem je LIVE sázení, tedy živé sázení přímo během hry. Kurzy se průběžně mění podle aktuálního vývoje hry, je to adrenalinová záležitost. Je ovšem potřeba zachova chladnou hlavu a pokud je kurz sice lákavý, ale nevýhodný, je potřeba nesázet. Disciplínu a trpělivost potřebujete pro dlouhodobý úspěch v sázení, pokud se nechcete spoléhat jen na krátkodobé okamžiky štěstí.


Jak sázet na sport - výpis
Akademie Škola Sázeni CZ - všechny lekce
Hlavní strana Škola Sázení CZ - jak sázet, tipy na sázení