Hlavní stránka / Akademie / Jak sázet na sport

Jak sázet na sport - tipy, články, výpočty, vše pro úspěšné sportovní sázení

škola sázení akademie

Nekrmte sázkové kanceláře. Přečtěte si, jak sázet na sport úspěšně. Učte se od profesionálních sázkařů. Použijte znalosti v praxi a vyzrajte na kurzové sportovní sázení.

Články podle sportu:

soccer Fotbal | soccer Tenis

Na této stránce naleznete mnoho výukových materiálů, se kterými se naučíte následující: jak sázet na sport a vyhrávat, jak vypočítat hodnotu sázky na fotbalový zápas a jak uspět při sázení na sport. Sekce Faktory například ukazuje, na co všechno je potřeba brát ohledy, když se rozhodujeme o tipech na fotbal. Kromě třeba formy, vzájemných zápasů a postavení v tabulce je také třeba zahrnout další okolnosti. Jaká je to událost, jestli láká mnoho sázkařů nebo je to pouze okrajová záležitost, roli hraje i to, na koho bude sázet nejvíce lidí, protože i podle toho bookmakeři upravují sázkové kurzy.

Každý sázkař má trochu jiný názor na to, jak sázet na sport. Většina sázkařů však prodělává, protože má méně zkušeností a informací než bookmakeři. Na poražení bookmakerů je nutno vynaložit velké úsilí a používat pokročilé sázkové techniky. Základem úspěšného sázení na sport je dodržování bankroll managementu a správně tipovat profitabilní sázkové příležitosti. Nejčastější chybou je sázení vždy jen na favority - je pravděpodobné, že sázku vyhrajete, ovšem obvykle sázku na favorita nevyhrajete dost často na to, aby se nízké kurzy vyplatily.

Sportovní sázení může být zdrojem zajímavých příjmů pro sázkaře, ale také návykovou zábavou, na které lze mnoho peněz prodělat. Záleží jen na vás, jak svědomití a trpěliví budete, a nakolik se budete řídit čísly a rozumem namísto emocí. Porazit bookmakera není jen tak, a ne každý to dokáže. Nicméně po přečtení článků na našem webu vaše šance na výhru budou zcela jistě vyšší než dříve. Jestli to bude stačit na bookmakery, záleží jen na vás, jak s našimi informacemi naložíte.

Profi sázkaři používají pro své výpočty mnoho nástrojů. Analyzují žebříčky hráčů nebo tabulky mužstev, analyzují do detailů vzájemné zápasy týmů a hledají nejaktuálnější informace na webech a v novinách. Ideální je najít si odvětví sportu, které není příliš známé, a získat co nejvíce informací. Příklad: umíte italsky, sázíte na čtvrtou italskou ligu, o které se česky nikde nic nedozvíte. Chodíte na italské weby a vyhledáváte aktuální informace. Bookmakeři nemají k těmto informacím tak dobrý přístup (málokterý bookmaker umí italsky a zabývá se 4. ligou) - to je vaše výhoda a příležitost velmi dobře si vydělat.


Velká škola sázení - všechny lekce
Sázkové kanceláře - recenze
Sportovní živé přenosy
Hlavní strana