Hlavní stránka / Akademie / Jak sázet na sport / Tenis

Jak sázet na tenis - tipy, články, analýzy, rady pro úspěšné sázení na tenis

soccer

Baví vás tenis? Máte přehled o hře? Chcete své znalosti zužitkovat? Zde vás naučíme, jak sázet na tenis a vydělat si nějakou tu korunu navíc. V sérii článků a tipů vám odhalíme tajemství úspěšného kurzového sázení na tenis.


Nejnovější články v kategorii "Jak sázet na tenis":


soccer Tenis - statistika výhry 1. setu a zápasu u favoritů

odds

Zajímá vás statistika výhry prvního setu a statistika výhry zápasu v závislosti na prvním setu? Zpracovali jsme statistiku všech zápasů na grandslamových turnajích za posledních 10 let.


soccer Tenis - hodnocení psychického stavu hráčů

odds

V tenise kromě zkušeností a papírových přepokladů rozhoduje o výhře a prohře především psychika hráčů. Podíváme se na několik modelových situací ze hry, které ovlivní šance hráčů na výhru a vytvoří výhodnou sázkovou příležitost.


tr ŠkolaSázení.cz - dnes vám doporučujeme:

watches Kvalitní sázení v mobilu a na tabletu: Hledáte spolehlivou aplikaci pro sázení v češtině na všem mobilu či tabletu? Mohu vám doporučit aplikaci od Tipsportu. Na sázky LIVE u televize či na stadionu aplikace funguje perfektně, sázet můžete také na úplně všechny předzápasové kurzy. Navíc vám aplikace poslouží i jako zdroj informací - můžete v ní sledovat živé skóre a číst si v databázi výsledků zápasů.

NOVINKA: ŽIVÉ PŘENOSY NA MOBILU - Nově můžete sledovat živé přenosy a sázet LIVE přímo na vašem mobil v aplikaci pro Android nebo iOS. Doporučuji například na Tipsport extraligu nebo noční přenosy z NHL!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone/iPad, a vyzkoušejte si ji sami. Není povinná registrace. Aktuálně však platí pro nové hráče akce - uvítací bonus až do výše 10.000 Kč (detaily najdete v sekci Sázení online).Základy sázení na tenis:

Zde se nachází série strategických článků na téma jak sázet na tenis a vydělávat. Uvědomíte si, jaké faktory rozhodují v tenise o výhře či prohře hráčů a uplatníte tyto znalosti při sázení na tenis. Hra bílých košil je jedním z nejoblíbenějších sportů mezi sázkaři, zde se dozvíte, jak vyzrát na bookmakery.

Historie tenisu sahá už do středověku, kdy ho hrála britská královská rodina v soukromé hale. Od té doby se masově rozšířil do celého světa, především ve 20. století. Dnes je tenis jedním z nejsledovanějších sportů v televizi a jedním z nejsázenějších sportů u sázkových kanceláří.

Kurzové sázky na tenis mají několik kategorií. Klasikou jsou sázky typu 1 x 2, tedy výhra X prohra. Poté se setkáte se sázkami v menším rozsahu, které se netýkají celé hry. Postupně si je vyjmenujeme. Sázky na sety (1 x 2 v daném setu), sázky na gamy (kdo vyhraje gam). Pak je možné si vsadit na počet - a je mnoho různých variant. Počet gamů v daném setu, počet setů v zápase, počet dvojchyb, počet es, ... Možností je spoustu. Je nutno podotknout, že zmíněné varianty se nejlépe sází při LIVE sázení na tenis (sázky naživo). Nejlépe při sledování sportovních přenosů nebo přímo na stadionu.

Pokud vás zajímají sportovní přenosy z tenisových zápasů, najeďte na této stránce nahoru a hledejte sekci Sportovní přenosy (Sport živě), kde najdete seznam užitečných odkazů. Pokud vás zajímá, jak sázet i na jiné sporty, navštivte sekci Jak sázet na sport. Pokud chcete komplexní vzdělání včetně všechn potřebných výpočtů, bankroll managementu a psychologie, navštivte naši nejoblíbenější sekci - Akademie.


Jak sázet na sport - všechny články
Akademie Škola Sázení CZ - všechny lekce
Hlavní strana Škola Sázení CZ - jak sázet, tipy na sázení