Škola Sázení .cz / Poker Profit

Poker strategie a tipy, škola pokeru, poker videa česky

Vítejte na webu Poker Profit .cz, kde najdete užitečné rady pro úspěšné hraní pokeru, profesionální poker strategie a rozbory hand, učitečný poker software ke stažení a zajímavá poker videa.


MTT turnaje - základy pro začátečníky

poker strategie

Zde se dočtete to hlavní o velkých pokerových turnajích (MTT) - pravidla turnajů a optimální strategie pro různé části turnaje.

- Kategorie: Strategie / MTT

SNG příklady - handa 5: AK preflop

poker strategie

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 5, preflop konfrontace do all-inu s AK. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / SNG / Příklady hand

Více pokerových strategií >>

Doyle Brunson: Super Systém

poker strategie

Přeložili jsme pro vás knihu Super System od D.Brunsona, nazývanou "bible pokeru". Dozvíte se, jak správně hrát které druhy kombinací a další strategické tipy.

- Kategorie: Strategie / Super System

Turnajové varianty: Freezout

poker strategie

Nejpopulárnější variantou pokerových turnajů je bezesporu freezout, kdo přijde o všechny žetony, vypadává ze hry. Jde o nejhranější variantu online turnajů a i ty největší...

- Kategorie: Strategie / MTT

Vítejte na našem webu, který vám pomůže zvýšit pokerový profit. Hrajete poker doma s přáteli, na Facebooku, nebo si chodíte zahrát o reálné peníze? V každém případě zde najdete články, které se vám budou dobře hodit a zlepší vaši hru.

Najdete zde vítězné poker strategie od těch největších pokerových profesionálů - máme tu exkluzivní překlady MTT strategií, Sit and Go strategií a dalších poker strategií od hráčů jako Doyle Brunson, Daniel Negreanu nebo Jonathan Little.

Na chodu webu pokerprofit.cz se podílí profesionální hráči pokeru, kteří si přivydělávají psaním článků. Pravidelně vás informujeme o nových poker strategiích, videích a také o aktuálních promoakcích a nabídkách pokerových heren, naleznete zde bonusové kódy, reklamní kódy, promo kódy pokerových heren Vyzkoušejte si sami ty nejlepší pokerové herny.

Dá se v pokeru dlouhodobě vydělávat? Jde porazit rake v casinech a hernách? Rozhodně ano. Není to sice jednoduché, ale existují profesionální hráči pokeru, kteří se hraním živí - Příkladem mohou být Phil Hellmuth, Antonio Esfandiari nebo třeba Phil Ivey.