Škola Sázení .cz / Poker Profit

Poker strategie a tipy, škola pokeru, poker videa česky

Vítejte na webu Poker Profit .cz, kde najdete užitečné rady pro úspěšné hraní pokeru, profesionální poker strategie a rozbory hand, učitečný poker software ke stažení a zajímavá poker videa.


SNG příklady - handa 2: problémy s 10-10

poker strategie

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 2, problémy s 10-10 na ruce. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / SNG / Příklady hand

SNG příklady - handa 4: A-A shortstacked

poker strategie

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 4, hra s A-A na shortstacku. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / SNG / Příklady hand

Více pokerových strategií >>

Multitabling - tipy do hry na více stolech

poker strategie

Multitabling, čili hra na více stolech najednou, je největší výhodou online pokeru. Přečtěte si osvědčené rady, jak vybrat ideální rozložení stolů pro multitabling, jak hrát efektivněji a zvýšit tak své zisky.

- Kategorie: Strategie / Různé

Super System:  Jak hrát s Q-Q

poker strategie

Kombinace Q-Q je problémovým vysokým párem. Přečtěte si, jak hrát QQ před flopem, na flopu a dalších streets. Přeloženo z D.Brunson: Super System.

- Kategorie: Strategie / Super System

Vítejte na našem webu, který vám pomůže zvýšit pokerový profit. Hrajete poker doma s přáteli, na Facebooku, nebo si chodíte zahrát o reálné peníze? V každém případě zde najdete články, které se vám budou dobře hodit a zlepší vaši hru.

Najdete zde vítězné poker strategie od těch největších pokerových profesionálů - máme tu exkluzivní překlady MTT strategií, Sit and Go strategií a dalších poker strategií od hráčů jako Doyle Brunson, Daniel Negreanu nebo Jonathan Little.

Na chodu webu pokerprofit.cz se podílí profesionální hráči pokeru, kteří si přivydělávají psaním článků. Pravidelně vás informujeme o nových poker strategiích, videích a také o aktuálních promoakcích a nabídkách pokerových heren, naleznete zde bonusové kódy, reklamní kódy, promo kódy pokerových heren Vyzkoušejte si sami ty nejlepší pokerové herny.

Dá se v pokeru dlouhodobě vydělávat? Jde porazit rake v casinech a hernách? Rozhodně ano. Není to sice jednoduché, ale existují profesionální hráči pokeru, kteří se hraním živí - Příkladem mohou být Phil Hellmuth, Antonio Esfandiari nebo třeba Phil Ivey.