Škola Sázení .cz / Poker Profit

Poker strategie a tipy, škola pokeru, poker videa česky

Vítejte na webu Poker Profit .cz, kde najdete užitečné rady pro úspěšné hraní pokeru, profesionální poker strategie a rozbory hand, učitečný poker software ke stažení a zajímavá poker videa.


SNG příklady - handa 3: 2-2 preflop

poker strategie

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 3, problémy s 2-2 před flopem. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / SNG / Příklady hand

SNG příklady - handa 5: AK preflop

poker strategie

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 5, preflop konfrontace do all-inu s AK. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / SNG / Příklady hand

Více pokerových strategií >>

SNG strategie: 1) Úvodní fáze SNG

poker strategie

Jako úvodní fázi turnaje Sit and Go označujeme první tři kola blindů. Obecně se zde vyplácí hrát spíše tight a opatrně, nepouštět se do velkých risků a udržovat si svůj stack.

- Kategorie: Strategie / Sit and Go

Pot odds - jak vypočítat, kdy callnout

poker strategie

Výpočet pot odds závisí na vaší procentuální šanci na výhru a částce, kterou máte dorovnat. Obvykle vás pot odds zajímají, když čekáte na barvu nebo postupku. Když dokážete při hře rychle počítat pot odds, budete vědět, kolik se ještě vyplatí callnout a kdy už je třeba složit.

- Kategorie: Strategie / Matematika

Vítejte na našem webu, který vám pomůže zvýšit pokerový profit. Hrajete poker doma s přáteli, na Facebooku, nebo si chodíte zahrát o reálné peníze? V každém případě zde najdete články, které se vám budou dobře hodit a zlepší vaši hru.

Najdete zde vítězné poker strategie od těch největších pokerových profesionálů - máme tu exkluzivní překlady MTT strategií, Sit and Go strategií a dalších poker strategií od hráčů jako Doyle Brunson, Daniel Negreanu nebo Jonathan Little.

Na chodu webu pokerprofit.cz se podílí profesionální hráči pokeru, kteří si přivydělávají psaním článků. Pravidelně vás informujeme o nových poker strategiích, videích a také o aktuálních promoakcích a nabídkách pokerových heren, naleznete zde bonusové kódy, reklamní kódy, promo kódy pokerových heren Vyzkoušejte si sami ty nejlepší pokerové herny.

Dá se v pokeru dlouhodobě vydělávat? Jde porazit rake v casinech a hernách? Rozhodně ano. Není to sice jednoduché, ale existují profesionální hráči pokeru, kteří se hraním živí - Příkladem mohou být Phil Hellmuth, Antonio Esfandiari nebo třeba Phil Ivey.