Škola Sázení .cz / Poker Profit

Poker strategie a tipy, škola pokeru, poker videa česky

Vítejte na webu Poker Profit .cz, kde najdete užitečné rady pro úspěšné hraní pokeru, profesionální poker strategie a rozbory hand, učitečný poker software ke stažení a zajímavá poker videa.


MTT příklady - handa 5: K-Q versus maniak

poker strategie

Další handa ze série MTT příklady, ve které drží hráč K-Q proti hyperagresivnímu maniakovi. Přečtěte si podrobný rozbor handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / MTT / Příklady hand

SNG příklady - handa 2: problémy s 10-10

poker strategie

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 2, problémy s 10-10 na ruce. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.

- Kategorie: Strategie / SNG / Příklady hand

Více pokerových strategií >>

Strategie Multi table Sit and Go: 180 hráčů SNG

poker strategie

Turnajový profesionál Jonathan Little vám odhalí svou vítěznou strategii na multi table Sit and Go v sérii článků a výukových videí, které jsme pro vás přeložili do češtiny.

- Kategorie: Strategie / MTT

Poker turnaje - základy pro začátečníky

poker strategie

Zde se dočtete to nejdůležitější o pokerových turnajích - jaká jsou pravidla turnjů, průběh hry, výplatní pozice, struktura blindů, a různé druhy a typy turnajů.

- Kategorie: Strategie / MTT

Vítejte na našem webu, který vám pomůže zvýšit pokerový profit. Hrajete poker doma s přáteli, na Facebooku, nebo si chodíte zahrát o reálné peníze? V každém případě zde najdete články, které se vám budou dobře hodit a zlepší vaši hru.

Najdete zde vítězné poker strategie od těch největších pokerových profesionálů - máme tu exkluzivní překlady MTT strategií, Sit and Go strategií a dalších poker strategií od hráčů jako Doyle Brunson, Daniel Negreanu nebo Jonathan Little.

Na chodu webu pokerprofit.cz se podílí profesionální hráči pokeru, kteří si přivydělávají psaním článků. Pravidelně vás informujeme o nových poker strategiích, videích a také o aktuálních promoakcích a nabídkách pokerových heren, naleznete zde bonusové kódy, reklamní kódy, promo kódy pokerových heren Vyzkoušejte si sami ty nejlepší pokerové herny.

Dá se v pokeru dlouhodobě vydělávat? Jde porazit rake v casinech a hernách? Rozhodně ano. Není to sice jednoduché, ale existují profesionální hráči pokeru, kteří se hraním živí - Příkladem mohou být Phil Hellmuth, Antonio Esfandiari nebo třeba Phil Ivey.