Škola Sázení .cz / Poker Profit / Pokerová psychologie

Pokerová psychologie - přehled článků o poker psychologii

Texas Hold'em poker je hrou, kde rozhoduje matematika, zkušenost, a především lidská psychika. V naší sérii článků z oblasti poker psychologie si přečtěte, jak ze sebe dostat ty nejlepší pokerové výkony a jak využít znalosti psychologie k ovládnutí vašich protihráčů.


Stránky: 1

Online poker tells - jak číst hráče v online pokeru

Dokonce i při hře na internetu protihráči často dávají najevo tells, podle kterých dokážete lépe určit sílu jejich kombinace. Podívejme se spolu na nejvýznamnější tells v online pokeru.


Druhy hráčů - tight, loose, pasivní, aggresivní

Přečtěte si, jaké jsou 4 základní druhy hráčů v No-limit Texas Holdem pokeru - tight/loose & passive/aggressive - a jak podle protihráče přizpůsobit svoji herní strategii.


11 rad, jak vyhrávat v pokeru

Kdo chce v pokeru dlouhodobě vyhrávat, musí věnovat určitý čas zlepšování své hry a být odhodlán zvítězit. Projděte si s námi 11 osvědčených rad, které vám pomohou zvýšit vaše zisky v pokeru.


Stránky: 1
Články o poker strategii >>
Pokerové pomocné PC programy >>
Hlavní stránka, Poker Profit >>
Domovská stránka, Škola Sázení .cz

Web pokerprofit.cz vám přináší široký výběr článků na téma poker psychologie. Využijte znalostí lidské psychiky k tomu, abyste ovládli své protihráče. Psychologie pokeru spočívá v ovládnutí vlastních emocí a schopnosti naopak číst emoce protihráčů. Také je důležité zvládat období smůly a nepropadnout tiltu. Pokerová psychologie je tím, co rozhoduje největší mírou o úspěchu či neúspěchu pokerového hráče v dlouhodobém časovém horizontu.