Škola Sázení .cz / Poker Profit / Poker software

Poker software - programy zdarma ke stažení

Zde si můžete stáhnout zdarma pokerový software - užitečné programy, které používají i profesionální hráči pokeru.

1. Poker Stove

pokerstove Stáhnout zdarma PokerStove >>
Návod na PokerStove >>

PokerStove je pokerový program, který dokáže vypočítat pravděpodobnost výhry či prohry v závislosti na soupeřově range. Poker je hrou, kdy nikdy nemáme kompletní informace. I ti největší profesionálové dokáží jen zhruba odhadovat, jaké různé karty soupeř může mít. Tento program vám dokáže vypočítat šanci na výhru, i když neznáte přesné soupeřovy karty a možných kombinací je více.


2. Poker odds kalkulačka

Spustit poker kalkulačku >> poker kalkulačka

Tento poker program vám dokáže vypočítat pravděpodobnost výhry s konkrétními kartami v ruce. Můžete doplnit konkrétní karty až k 9 protihráčům (ale nemusíte - vypočítáte šanci proti náhodné handě) a také nastavit celkový počet protihráčů. Popřípadě také můžete vybrat karty na flopu nebo turnu.. Tento nástroj je velmi užitečný, pokud se chcete dozvědět, jestli mělo cenu dávat all in nebo callovat - hned uvidíte procenta a máte jasno. Vyzkoušejte si skvělou poker kalkulačku zdarma!


3. Universal hand replayer - přehrávač pokerových hand

Stáhnout zdarma Universal Replayer >>
Návod na Universal Replayer >>
poker hand replayer

Tento praktický a užitečný program dokáže přehrát jakoukoliv pokerovou handu, kterou máte zapsanou v historii odehraných hand. Tímto způsobem si můžete zpětně přehrát například celý pokerový turnaj - přehledně vyznačené jsou hry, kdy jste získali či prohráli větší množství chipů. Jestli chcete posouvat svou hru vpřed, poker hand replayer vám bude pomáhat, získáte více zkušeností a odhalíte případné mezery ve vaší hře. Zkuste si tento užitečný program sami!Hlavní stránka, Poker Profit >>
Domovská stránka, Škola Sázení .cz