Škola Sázení .cz / Poker Profit / Pokerové programy - vše / Poker odds kalkulačka

Odds calculator - Poker kalkulačka pravděpodobnosti výhry

PokerNews

info Kde získat pokerové vzdělání a použít kalkulátor v praxi?

Ve škole PokerStrategy.com získáte komplexní pokerové vzdělání v češtině. $20 zdarma bez vkladu, články a CZ komentovaná videa, VIP bonusy. Živé online lekce pokeru. Registrace: 0 Kč. Členství: 0 Kč. Pokerové vzdělání: K nezaplacení!

ps Zahájit trénink na PokerStrategy.com

Poker odds kalkulátor - nápověda:

Zde je pro vás poker kalkulačka, se kterou si můžete vypočítat pravděpodobnost výhry (tzv. odds) s konkrétními kartami v ruce. Pozor, zde se počítá šance výhry až na river, tedy pro situace, kdy se rozdá všech 5 karet na stůl. Jak používat pokerovou kalkulačku? Doplňte nejprve své vlastní karty. Dokud nezadáte jiné karty, automaticky se vypočítává šance proti náhodným kartám soupeře. Pokud chcete upravit počet hráčů, odeberte jednotlivé protihráče pomocí tlačítka EMPTY. Pro umístění karet nejprve klikněte na políčko (karty na stole nbo karty na ruce kteréhokoliv z hráčů) a vyberte pak kartu z pravého menu. Pravděpodobnost se vypočítá automaticky. Pro vymazání všech karet stiskněte NEW HAND. Přejeme vám příjemnou zábavu při používání naší poker odds kalkulačky.

Poker hand kalkulačka - pokročilá verze:

Přečtěte si další zajímavé články o pokeru:

Poker tipy a strategie - vše
Sit nad Go strategie + příklady
11 tipů, jak vyhrávat v online pokeru
Online poker tells - jak číst protihráče
Matematika v pokeru - příklady
MTT strategie + příklady hand
Poker Stove kalkulátor ke stažení
Universal Replayer - přehrávač hand


Poker kalkulačka zdarma

Zde je pro vás kvalitní poker kalkulačka, se kterou můžete snadno vypočítat šance na výhru v pokeru proti 1 až 8 protihráčům. Tento poker kalkulátor dokáže spočítat pravděpodobnost výhry i v případě, že neznáte soupeřovy karty. Poker odds kalkulačka si poradí i s různými kartami na flopu, turnu nebo riveru. Vyzkoušejte si nyní poker kalkulačku zdarma a naučte se spočítat poker pravděpodobnost.