Škola Sázení .cz / Poker Profit / Pokerové strategie

Pokerové strategie - Vítězné poker strategie na No Limit Texas Hold'em Poker

Zde najdete široký výběr článků o poker strategii v Texas Hold'em No Limit a mnoho užitečných tipů do hry. Pokerové strategie na našem webu čerpáme od profesionálních hráčů pokeru, některé články pro vás překládáme z anglické pokerové literatury do češtiny a také překládáme výuková videa o pokeru.


Kategorie článků - poker strategie:
MTT strategie - velké turnaje Sit and Go strategie
MTT - příklady hand Sit and Go - příklady hand
Matematika v pokeru Doyle Brunson: Super System
Výuková videa - 180 man SNG

Stránky: 1 2 | Další strana >>

MTT turnaje - základy pro začátečníky

Zde se dočtete to hlavní o velkých pokerových turnajích (MTT) - naučíte se pravidla turnajů a dozvíte se, jaká je optimální strategie pro různé části turnaje.


Super System:  Jak hrát s Q-Q

Kombinace A-K je nejsilnější nepárová handa v Texas Holdem, a pro některé hráče je dokonce více profitabilní než A-A nebo K-K. Přečtěte si, jak hrát A-K před flopem, na flopu a dalších streets, na kterých flopem stojí za to sázet a kdy se naopak vzdát.


Super System:  Jak hrát A-K

Kombinace A-K je nejsilnější nepárová handa v Texas Holdem, a pro některé hráče je dokonce více profitabilní než A-A nebo K-K. Přečtěte si, jak hrát A-K před flopem, na flopu a dalších streets, na kterých flopem stojí za to sázet a kdy se naopak vzdát.


Super System: Vysoké páry A-A, K-K

A-A a K-K jsou prémiové kombinace v Texas Hold'em. Přečtěte si, jak hrát A-A / K-K a jaká je optimální strategie preflop, na flopu a dalších streets. Dozvíte se, na jakých flopech je lepší sázet a na kterých checkovat, a jak poznat, že jste poraženi a je čas zahodit.


Doyle Brunson: Super Systém

"Připravili jsme pro vás exkluzivní překlad knihy Super System, konkrétně části No Limit Texas Hold'em, a rozdělili knihu do přehledných kategorií. Můžete si přečíst podrobný návod, jak správně hrát které druhy kombinací, a řadu dalších praktických tipů a rad od Doyla Brunsona.

1) Jak hrát vysoké páry A-A, K-K >>
2) Jak hrát A-K >>
3) Jak hrát Q-Q >>"


Strategie Multi table Sit and Go: 180 hráčů SNG

Turnajový profesionál Jonathan Little vám odhalí svou vítěznou strategii na multi table Sit and Go v sérii článků a výukových videí, které jsme pro vás přeložili do češtiny.


MTT strategie: M - koeficient

V turnajích je nutné přizpůsobovat se velikosti stacku a výši blindů - řešením je takzvaný M koeficient. Pojďme si ukázat jednoduchý výpočet M koeficientu a strategii podle velikosti M.


Turnajové varianty: Knockout (bounty)

V knockout turnajích je vyřazování ostatních hráčů ještě větší zábavou. Většina peněz z vkladu jde do prizepoolu, ale každý hráč má navíc na svou hlavu vypsanou odměnu.


Turnajové varianty: Rebuy

Rebuy turnaje jsou oblíbenou turnajovou variantou. Kdo přijde o své žetony během rebuy fáze, může si jednoduše dokoupit a pokračovat ve hře. Protože se nikdo nebojí vyřazení…


Turnajové varianty: Freezout

Nejpopulárnější variantou pokerových turnajů je bezesporu freezout, kdo přijde o všechny žetony, vypadává ze hry. Jde o nejhranější variantu online turnajů a i ty největší...


Stránky: 1 2 | Další strana >>

Články o pokerové psychologii >>
Pokerové pomocné PC programy >>
Hlavní stránka, Poker Profit >>
Domovská stránka, Škola Sázení .cz

Web pokerprofit.cz vám přináší široký výběr poker strategií na Texas Holdem No Limit ve všech možných variantách - najdete zde MTT strategie, Sit and Go strategie, cash games strategie, a základy pokeru pro začátečníky. Články čerpáme od profesionálních hráčů pokeru, a také pro vás připravujeme exkluzivní překlady pokerových strategií z knih a exkluzivní výuková poker videa česky. Využijte vítězné poker strategie na našem webu a ovládněte poker!