Škola Sázení .cz / Poker Profit / Pokerové strategie / Super System

Strategie Super System od Doyle Brunsona - kompletní návod, jak hrát které kombinace

Kniha Super System, někdy nazývaná "bible pokeru", byla historicky první knihou o pokerové strategii. Dnes každý pokročilý hráč pokeru používá základní herní prvky, které již v roce 1978 popsal Doyle Brunson, jeden z nejlepších pokerových hráčů v historii a držitel mnoha nárámků z turnajů WSOP.

My jsme pro vás připravili exkluzivní překlad Super Systemu, konkrétně část No Limit Texas Hold'em, do češtiny a rozdělili knihu do přehledných kategorií. Můžete si přečíst podrobný návod, jak správně hrát které druhy kombinací, a řadu dalších praktických tipů a rad, které Doylu Brunsonovi umožnily dosáhnout ohromných pokerových úspěchů.


Kategorie hand - návod, jak hrát které kombinace v Texas Holdem

V této části se budu se zabývat tím, jak bych zahrál kterou kombinaci z úvodní pozice, střední pozice, z pozdní pozice nebo z blindů. (Pozn.: Pro ty, kdo ještě neznají pozice, tu je o kousek níž obrázek :-) Také budu mluvit o různé strategii hry před flopem, na flopu, a hře na turnu a riveru. Nyní rozdělím kombinace do 4 hlavních kategorií.

I. PRÉMIOVÉ KOMBINACE

Pozice v pokeru - rozdělení

doyle brunson

Důležitá věc, kterou musíte mít při hře na paměti: Radím vám, jak obecně hrát konkrétní kombinace. To je způsob, jakým je obvykle, běžně hraji. Ale nikdy byste neměli hrát poker pokaždé stejně. Já se vždy svou hru snažím obměňovat a střídat. Nikdy konstantně neopakujte proti jednomu hráči tu samou rutinu s tou samou handou, dobrý hráč by totiž vždy po čase jednoduše vyčetl, jak hrajete.


Warning: include_once(http://www.skolasazeni.cz/poker/creatives/randomad-10hr.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/86698/virtual/www/domains/skolasazeni.cz/poker/content/content-index-doyle-brunson.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening 'http://www.skolasazeni.cz/poker/creatives/randomad-10hr.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/86698/virtual') in /data/web/virtuals/86698/virtual/www/domains/skolasazeni.cz/poker/content/content-index-doyle-brunson.php on line 82


Poker strategie a tipy - přehled článků >>
Hlavní stránka, Poker Profit >>
Domovská stránka, Škola Sázení .cz