Škola Sázení .cz - Tipy na sázení - Jak sázet a vyhrávat

Vítejte na webu ŠkolaSázení.cz! Přinášíme vám zdarma cenné informace o úspěšném kurzovém sázení, se kterými máte o něco větší šanci porazit bookmakera a odejít domů s výherním tiketem. Najdete zde sázkové tipy, články, výpočty i recenze sázkových kanceláří.


Naše nejnovější články o sázení:

sazeni online sazeni online sazeni online sazeni online
Psychologie sázení: Empatie, nálada a špatné rozhodování Psychologie sázení: Efekt zarámování Psychologie sázení: Stádový efekt Fotbal - důležité faktory 3: Vzájemné zápasy

Co najdete na našem webu:

Akademie pro sázkaře

grad hat

Kompletní škola sázení. Průvodce sázkovou problematikou od A do Z, od základních výpočtů až po pokročilé techniky profi sázkařů.

Jak sázet - Časté dotazy

Zde vám odpovíme na nejčastější dotazy začínajících sázkařů.

q Kde si vsadit zdarma?
q Kde sledovat sport zdarma?
q Nejvýhodnější vstupní bonus?

Jak sázet na sport

grad hat

Vše, co potřebujete k úspěšnému sázení na sport, najdete v této sekci. Články, analýzy, cenné rady a triky, příklady ze sázkařské praxe.

Sázkové kanceláře - recenze

Přečtěte si srovnání nejlepších sázkových kanceláří na internetu podle kritérií Online sázky, live sázky, nabídka kurzů, síť poboček, vstupní bonus. Sledujeme pro vás i aktuální akce. Sázejte vždy tam, kde dostanete lepší nabídku. Buďte o krok napřed.

Lidé, kteří sázejí pouze na "pocit" a nepoužívají strategii a matematiku, se stávají snadnou kořistí bookmakerů, kteří mají vše správně spočítané a na chybách těchto sázkařských "ovcí" skvěle vydělávají. Příkladem takové chyby je sázení takzvaných "plachet" - velmi dlouhých tiketů AKU, často složených se samých tipů na favorita. Vzhledem k tomu, že bookmakeři na favority obvykle kurzy uměle snižují, a tato ztráta se mnohokrát znásobí, nakonec na takovémto tiketu proděláte v průměru daleko více, než kdybyste sázeli podobně špatné tipy, ale jednotlivě.


A těch pár šťastlivců, kteří se trefili, vyhráli půl milionu, milion, které sázkovky hrdě prezentují? Na jejich výplatu sázkovky mají peníze, protože na každého z nich připadá řádově mnohonásobně více prohraných tiketů, desítky milionů prohraných korun, po dvacetikorunách, po jednotlivých tiketech, kde vždycky něco nevyšlo. Tuto statistiku vám ale sázkovky samozřejmě neukážou. Raději si přečtěte naši školu úspěšného sázení.


Sport živě, sportovní přenosy

Hodnotíme pro vás sázkové kanceláře a máme zde odkazy na stránky s živými sportovními přenosy. Sledovat sport živě a vsadit si LIVE můžete například na TV Tipsportu.

O blogu Škola sázení CZ

Web vznikl v roce 2013 jako blog skupiny lidí, kteří se více či méně věnovali kurzovému sázení na fotbalové a tenisové zápasy. Od založení napsali několik desítek článků na téma sázení na sport, například o psychologii, pravděpodobnosti nebo o analýze sázkových příležitostí.

Web je čtenářům k dispozici zdarma, provoz hradí reklama na sázkové kanceláře.


Najdete zde aktuální tipy na sázení, především sportovní tipy, a hodnotíme pro vás legální české sázkové kanceláře online. Kromě sekce tipy na sportovní sázení tu najdete i rady k nestandardním kurzovým sázkám, které jsou často profitabilnější než sportovní sázení. Na webu skolasazeni.cz najdete tipy na sázení, aktuální profitabilní sázkové příležitosti, strategie a sázkové systémy. Také pro vás máme recenze sázkových kanceláří, např. Tipsport, a životopisy profesionálních sázkařů, kteří se živí profitabilními tipy. Náš web najdete na Google pod dotazy "kurzove sazeni tipy", "tipy na sazeni", "tipy na sazky", nebo pokud vyhledáte "tipy na sportovni sazeni".