Škola Sázení .cz / Poker Profit / Pokerové strategie / Multi table turnaje / MTT - příklady hand

MTT příklady - rozbory hand z pokerových turnajů | MTT strategie

Připravili jsme pro vás mnoho zajímavých hand z MTT turnajů a podrobnou analýzu hand od turnajového profesionála Dana Harringtona a dalších expertů. Prohlédněte si ukázkové mtt handy a naučte se principy MTT strategie v praxi.

Stránky: 1

MTT příklady - handa 5: K-Q versus maniak

Další handa ze série MTT příklady, ve které drží hráč K-Q proti hyperagresivnímu maniakovi. Protihráč to evidentně přehání s agresí a hradina toho využívá. Přečtěte si podrobný rozbor handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


MTT příklady - handa 4: Q-J suited

Další handa ze série MTT příklady, tentokrát se podíváme na oblíbené spojené konektory Q-J suited. Je to velmi zajímavá kombinace s náběhem na straight i flush. Přečtěte si podrobný rozbor handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


MTT příklady - handa 3: Problémy s A-J

Další handa ze série MTT příklady, tentokrát hrdina overplayoval A-J suited a během handy udělal několik hrubých chyb, které vy nikdy nedělejte. Přečtěte si podrobný rozbor handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


MTT příklady - handa 2: K-6s na UTG+1

Další handa ze série MTT příklady, tentokrát hrdina drží v počáteční fázi turnaje K-6 suited na UTG+1 a neví, jestli se vyplácí call, fold či raise. Přečtěte si podrobný rozbor handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


MTT příklady - handa 1: Q-Q vs. 4bet allin

Další handa ze série MTT příklady, tentokrát hrdina drží v počáteční fázi turnaje Q-Q na buttonu a čelí obřímu re-raisu. Přečtěte si podrobný rozbor handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


Stránky: 1
MTT strategie - vše >>
Všechny poker strategie >>
Poker Software - prográmky ke stažení >>
Hlavní stránka, Poker Profit >>
Domovská stránka, Škola Sázení .cz

Web pokerprofit.cz vám přináší široký výběr článků MTT strategie ve variantě Texas Holdem No Limit. Tato sekce nese označení MTT příklady a nachází se zde ukázky hand, detailní rozbor hand a analýza hand z MTT turnaje od profesionálních hráčů. Vyhledávací klíčová slova: MTT příklady, a také poker handy rozbor nebo MTT handy analýza.