Škola Sázení .cz / Poker Profit / Pokerové strategie / Sit and Go turnaje

Strategie pro Sit and Go turnaje - SNG strategie

V naší sérii článků sit and go strategie proniknete do strategie jednostolových Sit and Go turnajů - naučíte se měnit herní strategii podle aktuální fáze turnaje a maximalizovat svoje šance na vítězství.


Kategorie článků - SNG strategie:
SNG - úvod do turnajů Sit and Go Sit and Go - příklady hand

V této sekci si můžete prohlédnout ukázkové hry ze Sit and Go turnajů, na kterých vám profesionál Dan Harrington provede podrobnou analýzu sit and go strategie a ukáže vám, jak ji v dané handě správně použít v praxi.

SNG: 1) Úvodní fáze turnaje
SNG: 2) Střední fáze turnaje
SNG: 3) Bublina v Sit and Go

Stránky: 1

SNG příklady - handa 5: AK preflop

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 5, preflop konfrontace do all-inu s AK. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


SNG příklady - handa 4: A-A shortstacked

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 4, hra s A-A na shortstacku. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


SNG příklady - handa 3: 2-2 preflop

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 3, problémy s 2-2 před flopem. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


SNG příklady - handa 2: problémy s 10-10

Nová handa ze série SNG příklady . Handa 2, problémy s 10-10 na ruce. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


SNG příklady - handa 1: AK - hledání value

Nová handa ze série SNG příklady - handa1. Kombinace A-K offsuit - hledání value. Připravili jsme pro vás podrobnou analýzu Sit and Go handy od turnajového profesionála Dana Harringtona.


SNG strategie: 3) Bublina v SNG

Bubble (bublina) je nejzajímavější fáze turnaje Sit and Go, kdy zbývá vyřadit už jen jednoho hráče před placenými pozicemi. Klíčová je zde agrese a konstantní tlak na soupeře.


SNG strategie: 2) Střední fáze SNG

Ve střední fázi pokerového turnaje Sit and Go narůstají blindy, takže hráči jsou nuceni více riskovat a používat agresivnější strategii. Dominuje zde pre-flop hra a častou sázkou je all-in.


SNG strategie: 1) Úvodní fáze SNG

Jako úvodní fázi turnaje Sit and Go označujeme první tři kola blindů. Obecně se zde vyplácí hrát spíše tight a opatrně, nepouštět se do velkých risků a udržovat si svůj stack.


SNG strategie - úvod do Sit and Go

Sit and Go je velmi oblíbeným formátem pokerových turnajů, nabízí hodně akce v krátkém čase. Představme si nyní základy turnajů Sit and Go - pravidla, struktura, blindy, výplatní pozice.


Stránky: 1
Všechny poker strategie >>
Články o pokerové psychologii >>
Pokerové pomocné PC programy >>
Hlavní stránka, Poker Profit >>
Domovská stránka, Škola Sázení .cz

Web pokerprofit.cz vám přináší široký výběr článků na téma sit and go strategie. Články čerpáme od profesionálních hráčů pokeru, některé články jsou překlady pokerových strategií z knih. Kvalitní sng strategie najdete zde i na našem Youtube channelu. Využijte vítězné sng strategie na našem webu a staňte se obávaným sit and go grinderem.