Hlavní stránka / Sázení online

Kurzové sázení online - vše o sázení po internetu

Zde najdete vše, co vás zajímá o sázení online - tipy, návody, strategie, bonusy sázkovek. Naše články zvýší váš profit ze sázení po internetu - příjemnou zábavu!


Sázení online - sekce:

- Recenze sázkových kanceláří na internetu

- Tipsport bonus 10.000 Kč

- Fortuna bonus 3.000 Kč

- Sportovní přenosy LIVE u sázkových kanceláří


info Jak začít sázet po internetu?

Přečtěte si náš detailní Manuál kurzového sázení, kde vám poradíme a zodpovíme nejčastější dotazy začínajících sázkařů.


Mohu si sázením také vydělat, nebo je to ztráta peněz?

Nejprve je důležité si rozmyslet, na co chcete sázet. Máte na výběr sportovní sázení, společenské sázky, casinové hry nebo třeba online automaty. Také potřebujete vědět, jestli chcete sázet chytře a vyhrávat, nebo jestli je vaším cílem vyhodit peníze z okna.

Chcete prohrávat? Pak jsou tu pro vás kasina a loterie

Pokud se chcete vyloženě zbavit peněz, pak vás s otevřenou náručí přivítají kasina. Také můžete sázet loterii. Číselné hry, automaty a ruleta jsou chytře navržené hry, které se nikomu nevyplatí hrát, protože v průměru jsou v zisku vždy kasína. Není možné jakkoliv ovlivnit hru ve váš prospěch, každá sázka je nevýhodná. To si ovšem mnoho lidí neuvědomuje, nebo nechce uvědomovat. Nebo se nechá zlákat tím, že několik málo šťastlivců vyhrálo jackpot nebo obralo ruletu. Jak by ne, když ty davy prohrávajících hráčů, kterých je naprostá většina, nikdo na veřejnosti neukazuje.

Chcete mít šanci vyhrávat? => Sázení online

Pokud je vaším sázkařským cílem kromě dobré zábavy i nějaký ten vydělaný peníz, musíte na to jít už od začátku chytře. Chcete dělat profitabilní sázky, aby vaše sázkařské konto rostlo. Ideální jsou pro vás kurzové sportovní sázky, kdy sázíte na výsledky zápasů. Pokud se v daném sportu vyznáte a dokážete dobře odhadnout pravděpodobnosti různých výsledků, pak můžete vsadit na takový kurs, o kterém víte, že je pro vás výhodný.

Hledání výhodných kurzů u sportovní sázek je někdy lehčí, někdy těžší. Ideální je sázení online, kdy můžete rychle uzavírat sázky a zároveň vyhledávat aktuální informace o týmech / hráčích. Sázky na internetu je možné uzavírat i živě - live sázky mohou být velice profitabilní, pokud zareagujete sázkou na událost v zápase dříve, než bookmaker změní kurs.


tr ŠkolaSázení.cz - dnes vám doporučujeme:

watches Kvalitní sázení v mobilu a na tabletu: Hledáte spolehlivou aplikaci pro sázení v češtině na všem mobilu či tabletu? Mohu vám doporučit aplikaci od Tipsportu. Na sázky LIVE u televize či na stadionu aplikace funguje perfektně, sázet můžete také na úplně všechny předzápasové kurzy. Navíc vám aplikace poslouží i jako zdroj informací - můžete v ní sledovat živé skóre a číst si v databázi výsledků zápasů.

NOVINKA: ŽIVÉ PŘENOSY NA MOBILU - Nově můžete sledovat živé přenosy a sázet LIVE přímo na vašem mobil v aplikaci pro Android nebo iOS. Doporučuji například na Tipsport extraligu nebo noční přenosy z NHL!

Stáhněte si zdarma aplikaci pro Android nebo aplikaci pro iPhone/iPad, a vyzkoušejte si ji sami. Není povinná registrace. Aktuálně však platí pro nové hráče akce - uvítací bonus až do výše 10.000 Kč (detaily najdete v sekci Sázení online).


Tento web je zdrojem informací o sázení po internetu. Objevte možnosti sázení online a vychutnejte si zábavu u online sázení. Pokud se budete držet našich rad a najdete si sázkový systém, který vám vyhovuje, mohou pro vás být sázky na internetu zajímavým vedlejším příjmem.

Výhody sázkovek (testovaci verze)