Hlavní stránka / Sázení online

Kurzové sázení online - vše o sázení po internetu

Zde najdete vše, co vás zajímá o sázení online - tipy, návody, strategie, bonusy sázkovek. Naše články zvýší váš profit ze sázení po internetu - příjemnou zábavu!


info Jak začít sázet po internetu?

Přečtěte si náš detailní Manuál kurzového sázení, kde vám poradíme a zodpovíme nejčastější dotazy začínajících sázkařů.


Mohu si sázením také vydělat, nebo je to ztráta peněz?

Rozhodně neberte sázení jako zdroj obživy, velké peníze vás dlouhodobě žádná sázkovka vydělávat nenechá. Ale drobný přivýdělek v řádu tisícovek korun měsíčně, když se daří, z toho být může. Nejprve je důležité si rozmyslet, na co chcete sázet. Máte na výběr sportovní sázení, společenské sázky, casinové hry nebo třeba online automaty. Také potřebujete vědět, jestli chcete sázet chytře a vyhrávat, nebo jestli je vaším cílem vyhodit peníze z okna.

Chcete prohrávat? Pak jsou tu pro vás kasina a loterie

Pokud se chcete vyloženě zbavit peněz, pak vás s otevřenou náručí přivítají kasina. Také můžete sázet loterii. Číselné hry, automaty a ruleta jsou chytře navržené hry, které se nikomu nevyplatí hrát, protože v průměru jsou v zisku vždy kasína. Není možné jakkoliv ovlivnit hru ve váš prospěch, každá sázka je nevýhodná. To si ovšem mnoho lidí neuvědomuje, nebo nechce uvědomovat. Nebo se nechá zlákat tím, že několik málo šťastlivců vyhrálo jackpot nebo obralo ruletu. Jak by ne, když ty davy prohrávajících hráčů, kterých je naprostá většina, nikdo na veřejnosti neukazuje.

Upřímně, jestli se chcete zbavit peněz, radši je darujte na charitu, než je cpát do kapes provozovatelů rulety a automatů.

Chcete mít šanci vyhrávat? => Sázení online

Pokud je vaším sázkařským cílem kromě dobré zábavy i nějaký ten vydělaný peníz (opakuji, brát jako maximálně přivýdělek, nikoli jako zdroj obživy), musíte na to jít už od začátku chytře. Chcete dělat profitabilní sázky, aby vaše sázkařské konto rostlo. Ideální jsou pro vás kurzové sportovní sázky, kdy sázíte na výsledky zápasů. Pokud se v daném sportu vyznáte a dokážete dobře odhadnout pravděpodobnosti různých výsledků, pak můžete vsadit na takový kurs, o kterém víte, že je pro vás výhodný.

Hledání výhodných kurzů u sportovní sázek je někdy lehčí, někdy těžší. Ideální je sázení online, kdy můžete rychle uzavírat sázky a zároveň vyhledávat aktuální informace o týmech / hráčích. Sázky na internetu je možné uzavírat i živě - live sázky mohou být teoreticky profitabilní, pokud zareagujete sázkou na událost v zápase dříve, než bookmaker změní kurs. Ale pzor, sázkovky si to hodně dobře hlídají. Obecně doporučujeme spíš klasické než live sázky.


Tento web je zdrojem informací zdarma o sázení po internetu. Objevte možnosti sázení online a vychutnejte si zábavu u online sázení. Pokud se budete držet našich rad a najdete si sázkový systém, který vám vyhovuje, mohou pro vás být sázky na internetu zajímavým vedlejším příjmem.