Hlavní stránka / Sázení online / Bonusy sázkových kanceláří

Bonusy sázkových kanceláří - srovnání, podmínky, promo kódy

Zde najdete přehled bonusů sázkových kanceláří a dalších speciálních odměn, které můžete získat při registraci. Neváhejte a vyberte si svůj bonus hned teď.


1. Tipsport - bonus až 50.000 Kč

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sázková kancelář Tipsport nabízí největší vstupní bonus, až 50.000,- Kč. Jde o 100% bonus na první vklad, tedy kolik si vložíte, tolik dostanete navíc jako bonus. K tomu Zde je návod, jak bonus získat.

Registrace a zisk bonusu

Nejprve je potřeba provést online registraci na webu Tipsportu, ta trvá pár minut a ihned po registraci můžete například sledovat sportovní přenosy a sázet ve virtuální měně. Není nutné zadávat promo kód. Poté (klidně ihned) můžete potvrdit registraci na pobočce Tipsportu. Peníze na 1. vklad s bonusem můžete vložit přímo na pobočce nebo online platbou (kartou, převodem nebo například Moneybookers).

Podmínky bonusu

Pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč. Kompletní podmínky najdete na webu Tipsportu.


2. Fortuna - bonus 3.000 Kč s postupnou výplatou

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konkurenční sázková kancelář Fortuna nabízí také velký vstupní bonus, až 3.000,- Kč. Není ovšem nutné ho vyčerpat úplně celý, první výplata je už po 20% z celkové výše bonusu. Jde celkem také o 100% bonus na první vklad. Zde je návod, jak bonus na Fortuně získat.

Registrace a zisk bonusu

Prvním krokem je online registrace na adrese www.ifortuna.cz. Do pěti minut máte vytvořený hráčský účet, a už v tuto chvíli na vás na pobočce čeká klubová karta Fortuny. Můžete už v této chvíli sázet ve virtuální měně a sledovat sportovní přenosy v sekci LIVE sázky.

Až se stavíte na pobočce a vyzvednete si hráčskou kartu, můžete si vložit peníze na sázkařský účet a získat tak vstupní bonus. Buď si vložíte hned na pobočce v hotovosti, nebo máte na výběr z řady online plateb - bank. převody, elektronické peněženky, online platby kartou.

Podmínky postupně vypláceného bonusu na Fortuně

Do protočení bonusu se počítají všechny předzápasové i LIVE sázky s kurzem 1,95 a vyšším. 10% z výše sázky získáváte vždy zpět ve formě bonusu. Je to v podstatě cashback 10%, stejně jako u Tipsportu. Ovšem výplatu zde dostáváte průběžně.

Jakmile získáte 20% z výše bonusu, další den ráno v 7 hodin vám Fortuna těchto 20% bonusu připíše přímo na účet. Druhá fáze je podobná, čekáte na připsání zbývajících 80% bonusu. Poté následuje druhá výplata ve výši 80% bonusu. Vyplacené peníze jsou vaše a hned k dispozici. Na získání bonusu máte 90 dní od registrace.

star Příklad: Vložíte si 2.000 Kč. Váš bonus je 2.000 Kč a vyplácí se ve dvou fázích, 20%, tedy 400 Kč, a poté 80%, tedy 1.600 Kč. Vy vsadíte za den 10 tiketů po 200 Kč, z každého tiketu si připisujete 20 Kč. Získáte za tento den 10x20 Kč = 200 Kč z bonusu za první den. Druhý den už takto budete mít 400 Kč z bonusu. Máte nárok na první výplatu a 400 Kč vám přijde třetí den ráno na sázkový účet. Za dalších 8 dní stejným tempem získáte zbylých 1.600 Kč a dostanete druhou výplatu.

Bonus získáte po registraci na www.ifortuna.cz.