Hlavní stránka / Sázení online / Bonusy sázkových kanceláří

Bonusy sázkových kanceláří - srovnání, podmínky, promo kódy

Zde najdete přehled bonusů sázkových kanceláří a dalších speciálních odměn, které můžete získat při registraci. Neváhejte a vyberte si svůj bonus hned teď.


1. Tipsport - bonus 10.000 Kč

Sázková kancelář Tipsport nabízí největší vstupní bonus, až 10.000,- Kč. Jde o 100% bonus na první vklad, tedy kolik si vložíte, tolik dostanete navíc jako bonus. Zde je návod, jak bonus získat.

Registrace a zisk bonusu

Nejprve je potřeba provést online registraci na webu Tipsportu, ta trvá pár minut a ihned po registraci můžete například sledovat sportovní přenosy a sázet ve virtuální měně. Není nutné zadávat promo kód. Poté (klidně ihned) můžete potvrdit registraci na pobočce Tipsportu. Peníze na 1. vklad s bonusem můžete vložit přímo na pobočce nebo online platbou (kartou, převodem nebo například Moneybookers).

Podmínky bonusu

Bonus je převeden na váš herní účet hned poté, co provedete sázky ve výši pětinásobku součtu vkladu a bonusu na kurz alespoň 2,00. Na to máte čas celkem 12 měsíců. Příklad: Vklad 1.000 Kč, bonus je 1.000 Kč, je potřeba postupně celkem vsadit alespoň 5 x (1000 + 1000) Kč na kurz 2:1 nebo vyšší.

Bonus získáte po registraci na www.tipsport.cz


2. Fortuna - bonus 3.000 Kč s postupnou výplatou

Konkurenční sázková kancelář Fortuna nabízí také velký vstupní bonus, až 3.000,- Kč. Není ovšem nutné ho vyčerpat úplně celý, první výplata je už po 20% z celkové výše bonusu. Jde celkem také o 100% bonus na první vklad. Zde je návod, jak bonus na Fortuně získat.

Registrace a zisk bonusu

Prvním krokem je online registrace na adrese www.ifortuna.cz. Do pěti minut máte vytvořený hráčský účet, a už v tuto chvíli na vás na pobočce čeká klubová karta Fortuny. Můžete už v této chvíli sázet ve virtuální měně a sledovat sportovní přenosy v sekci LIVE sázky.

Až se stavíte na pobočce a vyzvednete si hráčskou kartu, můžete si vložit peníze na sázkařský účet a získat tak vstupní bonus. Buď si vložíte hned na pobočce v hotovosti, nebo máte na výběr z řady online plateb - bank. převody, elektronické peněženky, online platby kartou.

Podmínky postupně vypláceného bonusu na Fortuně

Do protočení bonusu se počítají všechny předzápasové i LIVE sázky s kurzem 1,95 a vyšším. 10% z výše sázky získáváte vždy zpět ve formě bonusu. Je to v podstatě cashback 10%, stejně jako u Tipsportu. Ovšem výplatu zde dostáváte průběžně.

Jakmile získáte 20% z výše bonusu, další den ráno v 7 hodin vám Fortuna těchto 20% bonusu připíše přímo na účet. Druhá fáze je podobná, čekáte na připsání zbývajících 80% bonusu. Poté následuje druhá výplata ve výši 80% bonusu. Vyplacené peníze jsou vaše a hned k dispozici. Na získání bonusu máte 90 dní od registrace.

star Příklad: Vložíte si 2.000 Kč. Váš bonus je 2.000 Kč a vyplácí se ve dvou fázích, 20%, tedy 400 Kč, a poté 80%, tedy 1.600 Kč. Vy vsadíte za den 10 tiketů po 200 Kč, z každého tiketu si připisujete 20 Kč. Získáte za tento den 10x20 Kč = 200 Kč z bonusu za první den. Druhý den už takto budete mít 400 Kč z bonusu. Máte nárok na první výplatu a 400 Kč vám přijde třetí den ráno na sázkový účet. Za dalších 8 dní stejným tempem získáte zbylých 1.600 Kč a dostanete druhou výplatu.

Bonus získáte po registraci na www.ifortuna.cz.