Hlavní stránka / Sázení online / Bonusy / Fortuna bonus

Fortuna bonus 3000 Kč - podmínky 2013, informace, jak získat bonus

Otestováno - 2013 tipsport www.ifortuna.cz >>

Fortuna bonus vyplatí každému novému hráči, který se zaregistruje online na www.ifortuna.cz a následně dokončí registraci na libovolné pobočce Fortuny. Do té doby jsou k dispozici sázky online zdarma na zkoušku a všechny živé přenosy. Na návštěvu pobočky máte 7 dní. Peníze na účet si můžete vložit rovnou hotově na pobočce, nebo poslat přes internet.

  • Není nutné zadávat promo kód.
  • Bonus je ve výši 100% prvního vkladu (aspoň 200 Kč), max. 3000 Kč.
  • Vyplácí se ve dvou částech, nejprve 20% vkladu a poté 80% vkladu.
  • Po každé sázce na kurz 1,95 nebo vyšší získáte 10% z výše sázky ve formě připsaného bonusu.
  • Platí na všechny druhy sázek - předzápasové i LIVE sázky, z webu www.ifortuna.cz, z mobilu i na pobočkách.
  • Vyplácené peníze z bonusu můžete hned použít nebo vybrat (bonus se vám připíše v 7 hodin následujícího dne od získání bodů)
  • Není nutné vyčerpat celý bonus. (výhoda oproti Tipsportu)

fortuna cz  Více na webu Fortuny: www.ifortuna.cz

Sázkaři, který má zájem o sázky online bez manipulačního poplatku a bonus s rychlou výplatou, mohu doporučit právě kancelář Fortuna. Oproti Tipsportu má výplaty po dvou částech, nejprve 20% bonusu a pak zbývajících 80%. Nehrozí, že byste nestihli vyčerpat celý bonus, a tak o něj o celý přišli. Bonus je možné protočit velmi rychle při sázkách LIVE, na rozdíl od řady konkurenčních sázkovek se zde totiž do bonusu počítají i živé sázky.


Pokud hledáte výrazy jako fortuna bonus podmínky nebo fortuna bonus informace, zde najdete, co vás zajímá. Zde najdete informace na téma Fortuna bonus 3000 Kč. Přečtěte si podmínky bonusu a dozvíte se, jak získat bonus na Fortuně. Mějte na paměti, že Fortuna umožňuje sázení online bez manipulačního poplatku. Získat Fortuna bonus je snadné - více informací najdete na www.ifortuna.cz >>