Hlavní stránka / Sázení online / Sázkové kanceláře / Fortuna - recenze

Fortuna - recenze sázkové kanceláře, bonus 3000 Kč

Sázková kancelář Fortuna patří mezi to nejlepší na českém trhu, má přes 1.000 poboček a má velmi propracované internetové sázení. Proč sázím právě u Fortuny? Společnost má kvalitní a aktuální nabídku kurzových sázek, kromě známých sportů nabízí i řadu netradičních, jako F1, plážový fotbal nebo curling. V live sázkách je pro mě Fortuna zcela nejlepší na trhu - ze všech kanceláří má nejpřehlednější uživatelské rozhraní pro live sázky a nabízí největší množství streamovaných sportovních přenosů. Každou chvíli se hraje tenis, fotbal nebo volejbal, občas i netradiční sporty.

tipsport www.ifortuna.cz >>
Bonus: 100%, až 3.000 Kč
(informace zde: Fortuna bonus - podmínky)
Online sázení 9/10
Live sázky 10/10
Nabídka sázek 9/10
Síť poboček 8/10
Vsadit si u Fortuny a získat 3.000 Kč bonus

1. Online sázení u Fortuny

Fortuna má velmi přehledné webové stránky. Když je srovnám se SynotTipem, jsou o dvě třídy výše. Jednak se web "neseká", vše běhá plynule, a také je příjemnější pro uživatele. Například když v live sázkách rozkliknete určitý zápas, máte všechny sázkové příležitosti rozbalené a jedním kliknutím můžete přidat sázku na tiket. Nerozumím, proč na Synottipu musíte každou sázkovou příležitost nejprve rozkliknout a až pak kliknout na tip. Na Fortuně vždy rychle najdu zápas, který hledám, a nic mě zbytečně nezdržuje. Webové stránky najdete na adrese www.ifortuna.cz.

2. Live sázky a živé přenosy

Dalším důvodem, proč sázím právě u Fortuny, je skvělá nabídka live sázek a živých sportovních přenosů. Posílání tiketu je velmi rychlé - sázku přijímají do několika vteřin. Navíc je možné zapnout funkci VSADIT RYCHLE. S tou stačí jednou kliknout na tip a automaticky se odešle solo tiket s tímto tipem. To se hodí například při nečekaných událostech v zápase, když chcete předběhnout bookmakera. Sázet můžete i na desítky zápasů bez streamovaného videa, ale nejvíce vám doporučuji sázet na zápasy, které přímo sledujete. Během večera běží současně v průměru 4-6 různých přenosů a u těchto zápasů můžete sázet kromě tipů 1/0/2 i na menší příležitosti.


Hodnotíme pro vás české sázkové kanceláře a připravujeme pro vás recenze sázkových kanceláří. Tato stránka má téma Fortuna recenze. Sázková kancelář Fortuna - internetové stránky iFortuna.cz