Hlavní stránka / Sázení online / Internetové sázkové kanceláře

Internetové sázkové kanceláře - top sázkové kanceláře na internetu - recenze, informace

Zde najdete přehled sázkových kanceláří na internetu - všechny hodnocené kanceláře jsme vyzkoušeli a pravidelně u nich sázíme. Přečtěte si detailní informace a získejte bonus u vaší vybrané internetové sázkové kanceláře.


1. Tipsport - jednička na poli online sázení (93%, Recenze zde)

tipsport
www.tipsport.cz

Za jedničku na českém trhu považujeme sázkovou kancelář Tipsport. Nabízí největší nabídku kurzových sázek, velké množství sportů, propracované možnosti LIVE sázek, a na TV Tipsport každý den vysílají živé sportovní přenosy s možností okamžitých live sázek. Pro nové hráče společnost nabízí dva bonusy - 150 Kč zdarma na první sázky a dále hlavní bonus ve výši až 50.000,- Kč. Více informací o bonusech najdete na stránkách Tipsportu.


2. Fortuna - nejlepší kancelář na Live sázky (93% Recenze zde)

tipsport
www.ifortuna.cz

Největší konkurenci Tipsportu představuje další kvalitní sázková kancelář - Fortuna. Její nabídku kurzových sázek je také rozsáhlá, ovšem v Live sázkách je Fortuna zcela nejlepší - ze všech kanceláří má nejpříjemnější a nejpřehlednější uživatelské rozhraní pro live sázky a nabízí nejvíce živých přenosů sportovních utkání. Každou chvíli se hraje tenis, fotbal nebo volejbal, občas i netradiční sporty jako třeba plážový fotbal.

Vstupní bonus získáte po prvním vkladu ve výši 100% vkladu až do 3.000 Kč.


Proč sázet u českých sázkových kanceláří?

Vzhledem k novele loterijního zákona je od roku 2012 ilegální sázet u zahraničních sázkových kanceláří. Policie po vás sama od sebe nepůjde, ale už několikrát zasáhla na základě udání. Při vyšších příjmech ze sázení byste měli problémy s vysvětlováním, navíc není možné příjmy ze sázení v zahraničí legálně zdanit, pokud to se sázením myslíte vážně. Další nespornou výhodou českých sázkovek je rychlá uživatelská podpora v češtině a celý web kanceláře je také česky, takže odpadají problémy s překladem. A největší výhodou je možnost občas si vsadit i v kamenné pobočce.


Náš web je expertem na internetové sázkové kanceláře. Hodnotíme pro vás legální, české sázkové kanceláře a připravujeme pro vás recenze sázkových kanceláří. Mějte na paměti, že sázení online má řadu nesporných výhod - od nulového manipulačního poplatku přes skvělé bonusy až po pohodlí a rychlost. Zaregistrujte se u vybrané internetové sázkové kanceláře a zažijte skvělý pocit z online sázení na vlastní kůži.