Hlavní stránka / Sport živě, sport stream videa

Sport živě - odkazy na sportovní přenosy (Sport live, sport stream)

Sázkové kanceláře nabízejí online sportovní přenosy a možnost sázek na sport živě (live sázky). Vklad ani sázení ovšem nejsou nutné, můžete sledovat zcela zdarma. Pokud hledáte sport stream videa, sport live, zde je seznam dobrých odkazů.


1) Tipsport TV - sportovní přenosy u Tipsportu

           Odkaz: http://www.tvtipsport.cz tipsport

Na TV Tipsport chodím téměř každý den sledovat živé sportovní přenosy, a občas si vsadím živě na některý ze zápasů. Jejich web je rychlý a přehledný, nabídka sportů je dle mého názoru velmi kvalitní.

info Nejvysílanejší sporty: Stolní tenis, fotbal, volejbal, basketbal
info Na co se koukat mimo sezonu? I mimo sezonu máte možnost sledovat sport. Na Tipsport TV denně dávají především volejbal a tenis.
info Jak se zaregistrovat? Musím sázet? Stačí si založit online účet na www.tvtipsport.cz (do 5 minut hotovo) a můžete zdarma sledovat. Není nutné sázet ani vkládat peníze, můžete sledovat bez omezení hned po online registraci.

2) Fortuna sportovní přenosy - sport živě zdarma a pohodlně

           Odkaz: http://www.ifortuna.cz tipsport

Fortuna na svých stránkách vysílá denně desítky sportovních přenosů s možností LIVE sázek. Určitě jejich web navštivte, protože Fortuna má ze všech kanceláří nejpřehlednější uživatelské rozhraní pro live sázky a podávání tiketů je rychlé a plynulé. Já osobně si zde rád vsadím nějaký ten LIVE tiket, ale sledovat můžete i bez sázení a bez vkladu.

info Nejvysílanejší sporty: Tenis, fotbal, volejbal
info Na co se koukat mimo sezonu? Koncem června a začátkem července tenisový turnaj Wimbledon. Na Fortuně denně běží také menší tenisové turnaje ATP Challenger a nejrůznější přátelská fotbalová utkání.
info Jak se zaregistrovat? Musím sázet? Nemusíte sázet ani nic vkládat. Stačí si založit účet na www.ifortuna.cz (záležitost pár minut) a můžete bezplatně sledovat všechny sport stream videa bez omezení. Pokud si chcete sázky LIVE při sledování videa vyzkoušet, máte k dispozici peníze na zkoušku - bonusové body.

3) Nejrůznější webové portály nabízející sport živě zdarma

Je možné také sledovat sportovní přenosy na nejrůznějších nezávislých portálech. Výhodou je velké množství videí. Bohužel hlavní nevýhodou jsou otravné reklamy, které skoro vždy skáčou přes video, a také nebezpečí stažení virů a malware do počítače. Po špatných zkušenostech, kdy mě několikrát zachránil antivirový program, a naštvaný z otravných reklam na stupidní online hry pro děti, jsem se naštval a už sleduju sport jen na své televizi nebo na Fortuně a Tipsportu.

Pár odkazů, které jsem zkoušel: ziveprenosy.cz, sportlemon.tv, zive-sport.cz


Sledujte sport živě (sport LIVE). Zde najdete seznam odkazů na sázkové kanceláře, které nabízí sportovní přenosy. Akademie sázení vás provede všemi důležitými sázkařskými koncepty a dá vám představu o tom, jak vydělávat sázením. Začněte již dnes s výcvikem ve škole sázení a zvyšte své zisky.

Jsou dvě možnosti, jak sledovat online sport živě (sport live). Buď na portálech typu ziveprenosy.cz nebo sportlemon.tv, kde najdete sport stream videa různých druhů, ovšem často stáhnete do počítače viry a při sledování vám skáčou přes displej reklamy. Pak jsou tu právě zmíněné sázkové kanceláře (v ČR Tipsport a Fortuna) s možností sledovat sportovní přenosy a podávat sázky LIVE.