Hlavní stránka / Sázení online / Sázkové kanceláře / Tipsport - recenze

Tipsport.cz - recenze online sázení, bonus až 50.000 Kč

Připravil jsem detailní recenzi online sázení na webu Tipsportu z pohledu běžného sázkaře.

Mezi hlavní přednosti Tipsportu řadím kvalitní web, aplikace do mobilu, a největší vstupní bonus. Rád si na webu Tipsportu otevřu sekci Tiket aréna, a v sekci Analýzy sázkařů se někdy inspiruju zajímavými tipy ostatních uživatelů.

Sázková kancelář Tipsport.cz
tipsport
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

* 10 z 10

1. Kvalita webu Tipsportu

Nejprve řeknu něco o webu Tipsportu pro online sázení. Je vidět, že vývojáři a designéři si v poslední době dali hodně práce a od roku 2009 se stránky Tipsportu (www.tipsport.cz) výrazně zlepšily. Modrý design je sympatický, barvy k sobě dobře ladí a sází se tam dobře.

Důležitější ale je, že web skvěle funguje. Vyhledávací okno je hned vlevo nahoře, takže ho nemusíte složitě lovit jako u Fortuny. Navíc už když napíšete část slova, například "Spa", hned vám vyjedou v nápovědě aktuální sázkové příležitosti, např. "Sparta-Slavia" a "Sparta-CSKA Moskva.

Na webu Tipsportu navíc najdete mnoho užitečných sekcí, které v jiných sázkovkách prostě chybí.

* Moje oblíbené sekce na webu Tipsportu:

ex Tiket Aréna Výherní i smolné tikety, zajímavé tikety pro inspiraci. Můžete sledovat nadějný tiket, na kterém zatím všechny tipy vyšly, a zkopírovat zbývající tipy na vlastní tiket.
ex Analýzy sázkařů Dobré místo pro inspiraci a pro psaní vlastních analýz. Každý den zde najdete spoustu tipů od začínajících i zkušených sázkařů. Úspěšnost autora vidíte u každé analýzy. Vlastní analýzu můžete napsat na libovolný tip, na který máte vsazeno aspoň 30 Kč.

* 9 z 10

2. Live sázky a sportovní přenosy

Tipsport je napřed i co se týče live sázek a živých sportovních přenosů. Na TV Tipsport dávají každý den řadu živých přenosů - často to bývá ping-pong, fotbal, nebo také tenis či různé netradiční sporty.

Podávání LIVE sázek je dost rychlé. Sázím skoro vždy jen SOLO tikety, a používám režim Vsadit rychle. Když si ho zapnete, stačí jednou kliknout na kurz a už máte vsazený solo tiket. Výši sázky si můžete nastavit podle sebe, já jedu vždy za 500 Kč :-).

Občas si pro zpestření vsadím live akovku třeba tří zápasů. Obvykle to stihnu beze změn kurzů - ale i když se nějaký kurz změní, tiket se nevsadí, dokud nepřijmete změnu.

* LIVE kurzy právě teď na Tipsportu - www.tipsport.cz/live
* 9 z 10

3. Podávání tiketů na Tipsportu

Je více způsobů, jak podat tiket na Tipsportu: vsadit si na pobočce, na webu Tipsport.cz, z mobilní aplikace Tipsportu pro chytré telefony a tablety (Android/iOS). Poslední možnost je mobilní web, m.tipsport.cz

Já osobně z pobočky vůbec nesázím. Nejčastěji z webu, občas si vsadím také na svém androidím mobilu. Tikety na webu jsou přijaté vcelku rychle, cca do 5 vteřin. Na mobilu je to podobně.

Na webu můžete mít rozpracované až 4 tikety nezávisle na sobě. Co se týče KOMBI sázek, Tipsport na tiketu podporuje až 8 skupin zápasů a rozumné množství kombinací.

* Bonifikace kurzů - kurzové zvýhodnění (5% až 25%)

Hlavní výhoda sázení na Tipsport.cz je možnost koupit si bonifikaci, kurzové zvýhodnění. Stojí to Net body, což je virtuální měna, kterou získáváte průběžně při sázení. Kurz na tiketu (a tím pádem výhru) si můžete zvýšit o 5% až 25%.

100 Netů získáte hned po registraci, pokud si ještě před vkladem peněz nejdřív vsadíte za hrací peníze (BB), a za první vyhranou sázku dostanete až 100 Netů. Máte 10.000 BB, takže prostě pořád sázejte 100 BB, dokud nevyhrajete, a máte 100 Netů.


* 9 z 10

4. Kurzová nabídka Tipsportu

Tipsport je dnes největší českou sázkovkou. Kurzovou nabídku má dle mého názoru srovnatelnou s konkurencí, ovšem kromě kurzů najdete na Tipsport.cz i detailní statistiky všech hráčů a týmů, formu v posledních zápasech, a také tabulky a výsledky. V tom má Tipsport jasně navrch.


Shrnutí k sázkové kanceláři Tipsport

Inforamce na závěr, které vás ještě mohou zajímat: Výhry u Tipsportu se na základě českého loterijního zákona NEMUSÍ DANIT. Takže i když trefíte supertiket za milion, celý milion zůstane vám a náš zkorumpovaný český stát má smůlu. Když se vám podaří se správnou strategií pravidelně vyhrávat, získáte pravidelný příjem, který se nemusí danit. Pro sázkaře s tikety typu "plachta": Maximální výhra na jednom tiketu u Tipsportu je 10.000.000 Kč.

Celkově hodnotím Tipsport.cz jako nejlepší místo pro online sázení, i když započítám všechny ostatní české i zahraniční kanceláře. Hlavní důvody: Vstupní bonus 150 Kč a vkladový bonus 100% do 50.000 Kč platný i na live sázky, legální výhry bez daně, spolehlivost a důvěryhodnost Tipsportu, detailní statistiky hráčů a týmů u každého zápasu, živé přenosy i v mobilní aplikaci, možnost vsadit si na pobočce, jednoduché a funkční vyhledávání kurzů na webu.


Hodnotíme pro vás české sázkové kanceláře a připravujeme pro vás recenze sázkových kanceláří. Tato stránka má téma Tipsport recenze. Sázková kancelář Tipsport - internetové stránky www.tipsport.cz