Hlavní stránka / Sázení online / Nabídky sázkových kanceláří

Akce sázkových kanceláří - novinky, soutěže, bonusy

Chytrý sázkař jde vždy za nejlepší nabídkou. Sledujeme pro vás aktuální promoakce i dlouhodobé nabídky sázkových kanceláří, které nabízejí přidanou hodnotu pro sázkaře. Zde je aktuální seznam nabídek předních sázkových kanceláří.


Bonifikace kurzů zdarma

nabídka na Tipsport.cz

Sázení u Tipsportu nabízí zajímavou výhodu - bonifikaci kurzů zdarma. Celkový kurz na tiketu si můžete zvýšit o 5% až 25%, čímž se zvýší vaše výhra. Platí se v Net bodech, které sbíráte při sázení. 100 Net bodů můžete získat zdarma hned po online registraci.

Bonus s rychlou výplatou

nabídka na iFortuna.cz

Na Fortuně získáte bonus 100% s rychlou výplatou. Není nutné ho protočit celý, první výplata vám přijde už při protočení 20% z bonusu. Vyplacené peníze jsou už vaše a můžete si je vybrat. Čerpat můžete 90 dní. Max. výše bonusu je 3.000 Kč, podle vašeho 1. vkladu.

Standardní bonus 2.000 Kč

nabídka na Chance.cz

Sázková kancelář Chance také nabízí vstupní bonus za registraci, a to ve výši až 2.000 Kč. Jedná se o nabídku srovnatelnou s jinými sázkovkami, s podobnými pravidly na protočení.

Režim MULTI - live sázky

nabídka na iFortuna.cz

Fortuna má nyní vylepšené LIVE sázení. V novém režimu MULTI si zobrazíte vedle sebe až 6 oblíbených zápasů, u kterých uvidíte aktuální skóre a rozbalené sázkové příležitosti. Vše je dostupné jedním kliknutím. Nemusíte přepínat mezi zápasy a rozbalovat, ušetříte si tak čas a nervy.

Největší bonus - 10.000Kč

nabídka na Tipsport.cz

Největší vstupní bonus ze všech českých i zahraničních sázkovek nabízí aktuálně Tipsport. Tedy zatím, protože se jedná o akci platnou do odvolání. Výše je až 10.000 Kč, podle výše prvního vkladu. Bonus se vyplácí celý najednou, čas na protočení je 12 měsíců. Ovšem při pravidelném sázení LIVE za 100-200 Kč jej není problém protočit třeba za 14 dní.

100 Kč na sázení zdarma

nabídka na Tipsport.cz

Na Tipsportu získáte 100 Kč zdarma, se kterými můžete libovolně sázet a vybrat si výhru v Kč. Stačí si na Tipsport.cz založit online účet, sázet za 100 hracích bodů, dokud nevyhrajete. Po 1. vyhrané sázce získáte 100 Netů, které můžete sázet na tikety a vyhrávat Kč.


Tato sekce je věnována tématům jako bonusy sázkových kanceláří nebo promoakce sázkových kanceláří