Hlavní stránka / Tipy zdarma

Sportovní tipy zdarma, tipy na sázení online

Přemýšlíte, na co si vsadit? Zde jste správně! Na této stránce najdete aktuální sportovní tipy na sázení a srovnání kurzů. Všechny naše tipy jsou zdarma.info Jak získáváme tipy na sázení?

Tipy generuje systém řízený umělou inteligencí s databází 400 000 zápasů. Vybírá kurzy s největším očekávaným ziskem z nabídky sázkových kanceláří. více informací >

info Jak můžete naše tipy využít?

Sledujeme pro vás aktuální kurzové nabídky kanceláří Tipsport.cz a iFortuna.cz, a vybíráme výhodné kurzy. U obou máme polovinu bankrollu a vždy sázíme tam, kde je vyšší kurz.

Naše statistika: Od 29.7. do 30.8.2013 probíhal testovací režim. Sázek: 91 | Zisk: +4,74%


info Aktuální tipy na sázení:

Omlouváme se, momentálně nejsou k dispozici žádné tipy. Zatím se neobjevil v nabídkách sázkových kanceláří žádný další výhodný kurz. Bookmakeři evidentně odvádějí dobrou práci :-( Zkuste to třeba zítra.


info Doporučená strategie pro naše sportovní tipy:

Sázejte maximálně 2% konta na tip, vždy na jednotlivé SOLO tikety. U vyšších kurzů, 4 a více, sázejte ještě méně, jinak riskujete výkyvy bankrollu.


info Vstupní bonusy u sledovaných kanceláří Tipsport a Fortuna:

Tipsport nabízí za registraci vcelku štědrý bonus 100% až do 10.000Kč, čas na připsání je 12 měsíců od registrace. Podmínky zde: Tipsport bonus 10.000 Kč - podmínky.

Hlavní konkurent, Fortuna, nabízí 3.000 Kč. Ovšem první výplata přijde už po protočených 20% z bonusu. Podmínky zde: Fortuna bonus 3.000 Kč - podmínky


Co se týče tipů ve formě článků a rad pro sázkaře, doporučujeme přečíst si také tipy na sázení u našich kolegů.


info Jak získáváme tipy na sázení - detailní informace

ch

Tipy generuje systém řízený umělou inteligencí s databází 300 000 fotbalových a 100 000 tenisových zápasů. Nejde o hloupé sázení na vítěze zápasu, systém vybírá kurzy s největším průměrným ziskem. Systém určí pravděpodobnosti možných výsledků (domácí-remíza-hosté). Z pravděpodobností určí minimální výhodné kurzy. Poté hledá v sázkových kancelářích kurzy, které jsou vyšší než minimální výhodné. Takové kurzy mají hodnotu nad 100%, čili očekávaný průměrný zisk nad 0%, takže jsou výhodné pro sázkaře.

Jak je to možné? Čas od času bookmakeři nenastaví kurzy úplně správně, čímž může vzniknout kurz výhodný pro sázkaře. Nebo se stává, že bookmakeři uměle zvýší kurzy na druhý tým, aby sázkaře odradili a nalákali na první tým - favorita. Na druhý tým bude kurz vyšší, ovšem tvůrce kurzů předpokládá, že si to málokdo spočítá a že drtivá většina lidí pak vsadí na favorita s velmi nízkým a nevýhodným kurzem.

To ale platí jen občas. Neznamená to, že všechny naše tipy na sázení doporučují sázet proti favoritům. Jediné, co rozhoduje o tipu, jsou rozsáhlé statistiky minulých utkání a také nejrůznější aktuální faktory.


info Jsou kurzy u tipů aktuální?

Ano. Všechny kurzy jsou každých 10 minut automaticky aktualizovány. U kurzů najdete barevné šipky, pokud se v posledních 10 minutách pohnuly. Pokud se u zápasu změní kurzy, přepočítá se i tip. Pokud po přepočítání nevyjde žádná sázka na tento zápas s hodnotou nad 100%, tedy s očekávaným ziskem nad 0%, zápas zmizí z této stránky. Ovšem kurzy se sledují i u aktuálně skrytého zápasu - pokud se kurzy opět změní a systém opět najde výhodnou sázku se ziskem nad 0%, zápas se může vrátit do nabídky.


Vyhledávací fráze a klíčová slova: Tipy na sázení zdarma. Zde najdete aktuální sportovní tipy a předpovědi zápasů. Naše sportovní analýzy a odhady předzápasových šancí slouží k určení výhodných kurzů. Srovnání kurzů probíhá mezi ověřenými sázkovými kancelářemi.