Hlavní stránka / Zábava / Vtipy o sázení a sportu

Vtipy o sázení, vtipy o sportu

soccer

Něco málo pro pobavení. Překlady zajímavých vtipů, které kolují po internetu, s tématy jako Poker, Casino nebo Sport.


Hraje takhle parta kovbojů vzadu v salonu poker o těžký prachy. Tom vyloží na stůl flush a řve: "Vyhrál jsem, vyhrál jsem!" Jack, dealer, křičí: "To je podvod, on nehraje s těma kartama, co jsem mu rozdal!"


Muž se vrátí domů a vidí ženu, jak si balí kufry. "Kam jdeš," ptá se. "Do Las Vegas!" Tam žijí muži, kteří mi budou platit 500 dolarů za to, co já pro tebe dělám zadarmo! Muž se na chvíli zamyslí a začne si balit svoje kufry. "Co si myslíš, že děláš??" křičí žena. Jedu do Las Vegas s tebou. Chci vidět, jak vyžiješ s 1000 dolarů ročně !!!


Přijde takhle do casina pěkná, vyvinutá blondýna. Jde ke stolu s kostkami, kde stojí dva mladí dealeři. Po očku se na ně usměje a vsadí 25 tisíc dolarů na jeden hod kostkou. Než jí podají kostku, tak řekne: "Předtím, než hodím, se musím svléknout do pul těla, nosí to štěstí." Svlékne si halenku a podprsenku, a zkoprnělí dealeři mají před očima její krásné čtyřky. Potom blondýna hodí kostkou, a nato začne jásat: "Mamka bude mít na novou podprdu! Juchů" Radostí bez sebe začne skákat nahoru dolů, a obejme oba dealery: "Vyhrála jsem, vyhrála jsem!" Když posbírá peníze a odejde, dealeři ještě dlouho koukají s otevřenou pusou. Pak jeden řekne: A co vlastně hodila?" - "Nevim, já myslel, že kostku sleduješ ty!"


Jaký je rozdíl mezi tím, jestli se modlíte k Bohu v kostele nebo v kasinu? V kasinu to myslíte vážně.


Přijde takhle manžel - gambler domů v noci o čtyři hodiny později. Manželka na něj křičí: "Kde jsi byl?!" Muž poněkud povadlým hlasem odpoví: "Hráli jsme s chlapama za barem poker." Manželka se naštve a povídá: "Už zas?? Dobře, jak myslíš. Můžeš si rovnou sbalit věci, a vypadni." - A muž na to: "To ty můžeš taky. Tohle už není náš dům."


Kam dál?

Zajímavé tikety: Výherní tikety a smolné prohry
Akademie Škola Sázení CZ - všechny lekce a články
Hlavní strana Škola Sázení CZ - jak sázet, tipy na sázení