Menu Zavřeno

Sportovní sázení | manuál pro začátečníky

sportovni-sazeni

Je pro vás sportovní sázení úplně nové? Chtěli byste dostat dobrou radu do hry? Přinášíme vám odpovědi na otázky, s nimiž se na nás začínající sázkaři obracejí nejčastěji. Tento manuál vám přináší ucelený soubor znalostí, od nichž se budete moci odrazit k ziskovému sázení!

Co je sportovní sázení?

Sportovní sázení je činnost, při níž se snažíte odhadnout výsledek budoucích sportovních zápasů s cílem vyhrát peníze. Sportovní sázení se podstatně liší od hraní casinových her, protože šance na výhru často nejsou pevně dané. To znamená, že je můžete naklonit na svou stranu.

Klíčem k úspěchu ve sportovním sázení jsou informace. Pokud budete informovanější než bookmaker, dokážete sázkové kanceláře pravidelně porážet. Této problematice se ovšem detailněji věnujeme až v následujícím modulu, neboť problematika ziskového sportovního sázení je komplexnější a vyžaduje některé další znalosti.

Jak sázet zdarma (s možností vyhrát skutečné peníze)?

Sportovní sázení si člověk nejlépe osahá tím, že se do něj vrhne po hlavě. V podstatě žádné praktické návody se nemohou rovnat osobní zkušenosti, alespoň co se týče základů sázení. Skvělá zpráva je, že do svých sázkařských začátků nepotřebujete vůbec žádné peníze. Sázkové kanceláře totiž nabízejí bonusy, díky nimž dostanete peníze do hry pouze za registraci. V následující tabulce najdete přehled všech registračních bonusů (také nazývaných jako „peníze na ruku“ nebo „instantní bonusy“):

tipsportmale-1 150 Kč za registraci Až 50 000 Kč k prvnímu vkladu Získat bonus!
chance-male 200 Kč za registraci Až 2000 Kč k prvnímu vkladu Získat bonus!

Další peníze zdarma můžete získat tím, že se zapojíte do Tipsport největší komunity sázkařů a budete sdílet své blogy, nebo ke svým tiketům psát Tipsport analýzy. Za tuto činnost vás sázkové kanceláře Tipsport a Chance odměňují Nety, tedy virtuálními penězi, které se převádějí na české koruny v poměru 1ku1.

Kde sledovat zdarma sport živě?

V zásadě existují dvě možnosti – sázkové kanceláře a různé streamovací stránky. U streamovacích stránek musíte dávat dobrý pozor na výběr. Stránky nabízející sport zdarma mohou být zahlcené reklamami a viry. U sázkových kanceláří se bát nemusíte. Stačí se zaregistrovat online a do pár minut máte přístup k desítkám živých sportovních přenosů.

Na co můžu sázet?

Sázet se dá na všechno, záleží ovšem na nabídce daných sázkových kanceláří. Sázkové kanceláře obvykle vypisují kurzy na všechny běžně známé sporty jako je fotbal, hokej, tenis nebo MMA. V rámci těchto sportů pak nabízejí kurzy na vítěze, na over/under, nebo pokročilejší sázky jako jsou sázky na střelce gólů nebo asijské handicapy.

Kde najít tipy na sázení?

V začátcích je poměrně těžké zorientovat se v tom, na co a proč sázet, takže je celkem přirozené, že člověk hledá nějakou inspiraci pro sázení, tedy tipy, podle nichž by mohl sázet. Na internetu se nachází velká spousta možností, některé lepší, některé naopak zcela katastrofální.

Pravděpodobně nejlepší možností inspirace jsou Tipsport analýzy / Chance analýzy, které najdete přímo v daných sázkových kancelářích. Tyto analýzy vytvářejí sázkaři, jako jste vy sami, přičemž si analýzy můžete filtrovat podle sportu nebo podle úspěšnosti sázkaře.

Další skvělou možností jsou verifikační stránky jako například Blogabet. Tyto stránky slouží k zaznamenávání úspěšnosti jednotlivých tipařů, a protože jsou nestranné, vždycky přesně ukazují, zdali se danému tipaři daří a zdali opravdu dokáže (v dlouhodobém horizontu) sázet se ziskem. Ovšem pozor na pochybné verifikační stránky, které si vedou samotní prodejci tipů. Tyto verifikační stránky ukazují zkreslené informace, protože pokud by jejich autoři skutečně uměli sázet se ziskem, určitě by si založili účet na věrohodných verifikačních stránkách.

Tipy zdarma najdete také na některých vzdělávacích stránkách o sázení, ovšem musíte mezi nimi pořádně vybírat. Na internetu se totiž nachází velká spousta stránek vedených lidmi, kteří o sázení vůbec nic neví a to je velmi nebezpečné. Jedinou další stránkou o sázení (vedle naší Školy sázení) vedenou skutečně ziskovými sázkaři je web Jaknasázení.cz. Na tomto webu najdete ziskové tipy na sázení zdarma.

Inspiraci pro sázení můžete hledat také na sociálních sítích, tady se ovšem dostáváme do vod značně nebezpečných. Pro inspiraci jsou ideální většinou pouze nezištné skupiny, jako například Tipy na sázení. Placené skupiny a obecně placené sázkové servisy (ať už umístěné na Facebooku nebo na vlastních webových stránkách) jsou z větší části podvodné. Pokud si tedy nemůžete pomoc a za tipy skutečně chcete platit, určitě si vybírejte sázkové servisy, které se mohou prokázat platnou verifikací.

Kam dál?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *