Menu Zavřeno

Nejlepší tipaři zdarma | neplaťte za tipy, když nemusíte!

nejlepsi-tipari-na-internetu-zdarma (2)

Každý sázkař se během svého sázkařského života dostane do bodu, kdy ho napadne myšlenka odebírat tipy od někoho jiného. Myšlenka to není špatná. Tímto způsobem lze ušetřit hromadu času jinak stráveného při hledání hodnotných tipů. Vzhledem k velkému počtu podvodníků, kteří nabízejí spekulativní tipy za úplatu, však v tomto případě více než kde jinde platí staré pořekadlo, že nejlepší věci (v tomto případě tipy) jsou zdarma. Abychom podložili naše tvrzení, dali jsme dohromady seznam, ve kterém na vás čekají nejlepší tipaři zdarma.

Pantelis1000

Pantelis1000 na seznam “nejlepší tipaři zdarma” rozhodně patří, ba co více, tento tipař by do kapsy strčil i většinu placených tipařů. Pantelis1000 má tu výhodu, že ho lze dobře sledovat i pokud člověk používá pouze české sázkové kanceláře Tipsport a Chance, které jsou na našem území nejrozšířenější.

Pantelis1000 se soustředí na sázení na fotbal, ve výjimečných případech sází na okrajovější sporty. Jeho hlavní parketou jsou anglické a německé fotbalové ligy a některé jihoamerické fotbalové zápasy. Tento tipař je v sázení poměrně stabilní, tzn. přidává tipy již několik let, prakticky každý měsíc.

Papmakis3

Také Papmakis3 dává tipy zdarma už několik dlouhých let a také on má mnohem lepší výsledky než většina sázkových servisů, za které musíte platit. Papmakis1 se specializuje na fotbal a to na africké ligy jako je první turecká liga, první ghanská liga, první nigerijská liga atd. Papmakise můžete sledovat na serveru Oddsportal.

Nejlepší tipaři zdarma z Tipsportu Beranek77, Miami1000, Subik1 a Bouchal1

Tipsport a Chance je pro české sázkaře vůbec nejlepším zdrojem hodnotných tipů zdarma. Může za to jejich přidružený projekt s názvem Největší komunita sázkařů. V rámci tohoto projektu mohou tipaři psát svoje analýzy a inspirovat tak ostatní lidi. V líhni sportovních analýz Tipsportu a Chance (v podstatě ta samá sázkovka jenom v jiné barvě a s jiným jménem) přitom najdete velkou spoustu zajímavých tipařů.

Nejlepšími tipaři v Tipsportu a Chanci jsou Beránek77, Miami1000, Subik1 a Bouchal1. První tři tipaři se věnují sázení především na tenis, Bouchal1 je potom různorodější, věnuje se sázení na fotbal, hokej, tenis, MMA a některé zimní sporty.

Všechny tyto tipy mohou zdarma odebírat všichni zákazníci Tipsportu či Chance. Pokud mezi ně nepatříte, tak se zaregistrujte. Je to zdarma a ještě na sázení dostanete peníze (bez nutnosti vkladu).

Onlyvalue

Onlyvalue je pravděpodobně jedním z nejlepších tipařů na českém internetu. Nemá sice tak vysoké ROI (návratnost investic), ale věnuje se převážně TOP americkým sportům, kde value obecně není tak vysoká. Na tyto sporty přitom můžete sázet mnohem větší peníze bez toho, aby vás sázkové kanceláře limitovali. Tento tipař se věnuje převážně sázení na NHL, NBA a MLB. Jeho tipy najdete na stránkách zde.

Betting-girl

Velmi zajímavá tipařka, která se specializuje na sázení na hokej (NHL, česká Extraliga, EBEL, SHL, Liiga atd.), ale i na další sporty jako je fotbal nebo tenis. Vedle sportovních analýz k hledání hodnotných kurzů využívá také pohyby kurzů na trhu, což jí vynáší dlouhodobé ROI v hodnotě 8%. Tato tipařka má verifikaci na Blogabetu, kde se soustředí na sázkové kanceláře, které nelimitují ziskové sázkaře (proto nižší zapsané ROI), na těchto stránkách však přináší tipy na české sázkové kanceláře Tipsport a Chance, kde dosahuje výrazně vyšší návratnosti investic. Tipy Betting-girl můžete sledovat na těchto stránkách.

Tipy posledních dvou sázkařů lze sledovat také na Telegram kanálu, díky čemuž vám neuteče žádná sázka.

Nejlepší tipaři zdarma – závěr

Na internetu se pohybuje spousta sázkových podvodníků, která ze slušných lidí láká peníze, aby jim poskytla spekulativní tipy. Na tomto poli se přitom pohybuje také spousta dobráků, která vám poskytne prokazatelně ziskové tipy zcela zdarma. Všichni tito tipaři navíc mají verifikaci, což se o podvodnících nedá tvrdit. Člověk by byl hloupý, kdyby toho nevyužil.

Další tipaře zdarma najdete na našich spřátelených stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *