poker-stove

Přehrávač poker hand – Universal Hand Replayer – návod

Tento praktický a užitečný program dokáže přehrát jakoukoliv pokerovou handu, kterou máte zapsanou v historii odehraných hand. Tímto způsobem si můžete zpětně přehrát například celý pokerový turnaj – přehledně vyznačené jsou hry, kdy jste získali či prohráli větší množství chipů. Jak už jsme psali v jiných článcích, nejlepším způsobem, jak posouvat svou hru vpřed, je zpětné hodnocení své vlastní hry, a k tomuto účelu je přehravač hand history ideálním programem.

Stáhnout Universal Hand Replayer

Převod pouze jedné handy do replayeru

Nejprve zkopírujte text vaší handy – ten najdete většinou v textovém souboru na adrese: Program Files / –vaše herna– / Hand History / -textový soubor s vaší session nebo turnajem-. Pozor, u některých heren je potřeba nejprve nastavit ukládání historie hand! Vyzměte text handy pomocí CTRL+C, v Universal replayeru jděte na File/Convert History. Zaškrtněte „Text“ a do okna zkopírujte vaší handu pomocí CTRL+V. Pokud handu víckrát přehrávat nebudete, output složku neměňte, jinak si zvolte složku, kam budete ukládat handy ve formátu Universal Replayeru a handu si pojmenujte. Níže pak ještě musíte zvolit pokerovou hernu, na které se handa odehrála. Různé herny totiž používají různé zápisy. Klikněte na CONVERT, až handu zkonvertujete, stačí kliknout na Launch a můžete si ji začít přehrávat.

Převod celé session nebo turnaje do replayeru

To je ta jednodušší varianta, stačí si zjistit, kam se ukládá vaše historie hand, pak v Replayeru opět File/Convert History, tentokrát zaškrtněte File, klikněte na Browse a vyhledejte soubor s herní historií, kterou chcete přehrát. Jeden turnaj nebo jedna session cash game představují obvykle jeden samostatný soubor. Pro vyhledání ve složce s historií klikněte pravým tlačátkem mezi ikony a dejte View Details – následně je seřaďte podle času vytvoření klepnutím na „Změněno“ a snadno najdete váš hledaný soubor. Poté opět vyberet pokerovou hernu a dáte CONVERT. Následně Launch – a můžete si začít přehrávat váš turnaj či session.

Přehrávání – pravé menu

Při přehrávání handy máte v pravém menu různé volby. 4 color deck vám zobrazí 4barevný balíček karet, Show Muck Hands zobrazí prohrávající handy, které váš soupeř při showdownu naschvál neukázal (pokud to herna neznemůžňuje zpětně zobrazovat). Preview hands vám zobrazí hráčovy karty na ruce, které byly vidět při showdownu, rovnou od začátku přehrávání handy.

Přehrávání – dolní menu

Dole si můžete nastavit další věci, jako měnit rychlost přehrávání nebo zobrazit určitou část handy. Lišta úplně vespod vám barevně odlišuje nejvýznamnější handy, tak, jak šly za sebou. Ziskové jsou zeleně, ztrátové růžově, a po najetí myší je vidět, kolik velkých blindů jste v té či oné handě vyhráli/prohráli.

Nastavení – horní menu

Kliknutím na View můžete dát Change Skin a změnit tak vzhled přehrávacího stolu, aby vypadal jako určitá pokerová herna. V Options – Settings- Auto Play si můžete nastavit, jak dlouho má trvat přehrávání určité akce, například raisu nebo callu, v milisekundách. V Options – Settings-Rounds Bar zase můžete nastavit, jak se má počítat barevné odlišení jednotlivých hand na spodní liště.

Přejeme vám mnoho užitečně strávených chvil a příjemnou zábavu s přehráváním hand v Universal replayeru. Zejména doporučujeme zapsat si handy, u kterých jste si nebyli jistí, jak je zahrát (například jako „stůl 16, čas 21:18“), a na konci herního dne si je zobrazit v přehrávači poker hand. Získáte tak více zkušeností a odhalíte včas případné chyby ve své hře. Stáhněte si zdarma Universal hand replayer a zkuste si tento užitečný program sami.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *