poker-multi-table-turnaje

Tipy pro efektivní multitabling v online pokeru

Hra na více stolech najednou je největší výhodou online pokeru a díky ní můžete své zisky zmnohonásobit. Prakticky všichni online profesionálové hrají více stolů najednou, někdo jen 4 stoly, někteří borci zvládají i 20. Je však potřeba držet se několika osvědčených rad, aby pro vás multi tabling byl skutečně výhodný.

Multitablujte jen v případě, že už v pohodě zvládáte jeden stůl

Každý začínající hráč pokeru musí nejprve získat jistotu při hraní na jednom stole, než začne přidávat další. Pokud už se při hraní na jednom stole spíše nudíte a většinu rozhodnutí děláte automaticky a bez přemýšlení, je ta pravá chvíle přidat si další stůl. Ale pokud ještě nemáte takové zkušenosti a nad každým rozhodnutím musíte dlouho přemýšlet, s přidáváním dalších stolů raději počkejte, dokud nezískáte větší jistotu.

Začněte jen se dvěma stoly a postupně přidávejte

Největší chybou hráčů, kteří začínají s multitablingem, je to, že začínají hrát rovnou mnoho stolů najednou. Pak nestíhají, a když se jim sejde více důležitých hand najednou, hrají zbrkle a jejich winrate klesá do záporných hodnot. Vy ale multitablujete, abyste své zisky zvýšili, proto začněte jen se dvěma stoly a postupně si zvykejte. Až získáte jistotu a u dvou stolů se začnete nudit, přidejte si třetí a tak dále.

Používejte čtyřbarevný balíček karet

Velmi vám doporučuji při hraní na více stolech používat čtyřbarevný balíček karet, v každé online herně si to můžete nastavit v kartě View nebo Options/Settings. Při multitablování totiž není tolik času a stává se, že kolikrát přehlédnete soupeřovu šanci na flush, třeba si spletete diamanty(káry) a srdce. Díky čtyřbarevnému balíčku všechny barvy krásně rozlišené (černá, červená, zelená, modrá).

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *