Menu Zavřeno

První hokejová liga | všechny informace pohromadě!

chance-liga-prvni-hokejova-liga-v-cesku

První hokejová liga, v současné chvíli označovaná podle svého hlavního sponzora jako „Chance hokejová liga“ je druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice, hned po Extralize. V první hokejové lize najdeme několik týmů, které dodávají hráče extraligovým klubům a plní tak role farmářských týmů. První hokejová liga je některými lidmi podceňována, jedná se však o poměrně náročnou soutěž, hlavně co se týče fyzické připravenosti. V tomto článku vám přiblížíme základní informace o první hokejové lize.

Jak sázet na Chance ligu/první hokejovou ligu?

Pokud přemýšlíte, na co byste mohli sázet a máte rádi český hokej, potom je pro vás Chance liga dost možná jako dělaná. Chance liga, jinak označovaná také jako první hokejová liga není tolik sledovaná, jako nejvyšší česká hokejová liga a pro bystrého pozorovatele tudíž přináší mnohem lepší možnosti sázení (větší počet value betů).

Abyste na Chance ligu mohli sázet se ziskem, musíte načerpat některé zákonitosti a dále se udržovat v obraze různými novinkami. Zdaleka nejlepší informační servis o Chance lize najdete na stránkách hokej.cz, případně na dalších statistických stránkách.

Chance liga – formát soutěže

První hokejové ligy se v současné chvíli účastí celkem 17 týmů s tím, že jejich počet by se měl do budoucna snížit. Chance liga je jinak tzv. „prolínací“ soutěž, to znamená, že nejlepší týmy z ní postupují do nejvyšší české hokejové ligy, nejhorší týmy potom sestupují do nižší soutěže.

Postup v Chance lize je podmíněný výhrou play-off, které je určené pro šest nejlepších týmů přímo a pro dva týmy, které se do play-off dostanou skrze předkolo.

Přímý sestup se týká tří nejhorších týmů ligy, další dva nejhorší týmy potom hrají o své působení v lize v baráži. Celkem tedy může být až pět sestupujících týmů (v sezóně 2021/22).

Tabulka Chance ligy

Tabulka Chance ligy se neustále mění, proto vám doporučujeme abyste použili výsledkové zpravodajství Livesport. Na této stránce najdete vždy aktuální výsledky, postavení v tabulce, informace o průměrném počtu gólů či zastoupení overů. K dispozici jsou také live informace o každém vstřeleném gólu. Tyto informace si přitom můžete nechat posílat skrze aplikaci přímo do mobilu.

První hokejová liga 2021/22 – kdo vyhraje?

Po postupu Kladna, Jihlavy a Českých Budějovic a po uzavření nejvyšší české hokejové ligy jsou největšími favority na výhru první hokejové ligy Přerov, Vrchlabí (farma Mountfieldu HK) a Vsetína. Dále bychom měli počítat s Litoměřicemi a Slavií. Právě Slavie bude mít v tomto roce opravdu velké ambice, klub se v posledním roce finančně stabilizoval a chtěl by nahoru. Zdali mu to vyjde je ovšem jiná věc. Jak ukázaly předchozí roky, z první hokejové ligy se do Extraligy postupuje velice těžko.

První hokejová liga – poslední výherci

Sezóna Vítěz
2020/21 Kladno
2019/20 Motor České Budějovice
2018/19 Motor České Budějovice
2017/18 Karlovy Vary/Kladno
2016/17 Motor České Budějovice/Jihlava

První hokejová liga – kde sázet?

První hokejová liga je sponzorována sázkovou kanceláří Chance. Vzhledem k tomu nejširší kurzovou nabídku na Chance ligu najdete právě u této sázkové kanceláře a samozřejmě také u sázkovky Tipsport, která je její sesterskou sázkovkou (tyto sázkovky mají na vlast stejné kurzy a služby a dokonce i internetové stránky, liší se pouze logem a barvami).

U sázkové kanceláře Chance můžete vsadit na všechny možné typy sázek jako je výhra, dvojtip, sázka bez remízy, asijské handicapy, ale také na pokročilejší sázkové příležitosti jako je počet trestných minut nebo střelci gólů. Kurzovou nabídku sázkové kanceláře Chance najdete zde.

Chance liga živě – kde sledovat první hokejovou ligu?

Sázková kancelář Chance se vyplatí také pokud Chance ligu chcete sledovat live. V této sázkové kanceláři je k dispozici Chance liga živě a to zcela zdarma. Stačí, abyste se do této sázkovky zaregistrovali, shrábli peníze za registraci (bez nutnosti vkladu) a pak si vsadili alespoň za 30 korun měsíčně. Protože za registraci dostanete 200 korun na ruku, první hokejovou ligu můžete sledovat zdarma po celou jednu sezónu!

Chance liga živě jde pochopitelně také v sázkové kanceláři Tipsport a to ve stejné kvalitě. I v této sázkové kanceláři můžete sledovat Chance liga streamy zcela zdarma, navíc s ještě větším vstupním bonusem. Využijte této příležitosti, zaregistrujte se a pak se pusťte do víru skvělého hokeje!

První hokejová liga – na co sázet?

Pokud vám chybí inspirace pro vaše sázení, můžete v Chanci či Tipsportu navštívit místní komunitu a nechat se inspirovat některým ziskovým tipařem, jako je třeba Bouchal1. Taktéž můžete sledovat tipy předních internetových tipařů a to zcela zdarma.

Projděte si naši příručku pro sázení na hokej a naučte se vytvářet své vlastní analýzy a tipy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *